Kampanya Bulucu

Turkcell’den Vestel Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell, faturalı hatlara yönelik başlatmış olduğu cihaz kampanyası ile bir kere daha akıllı telefon kullanmak isteyenleri sevindirecek. 12 ay ve 24 ay vade seçeneği ile alabileceğiniz bu cihazları aynı vade imkanı ile taahhütlü olarak alabiliyorsunuz. Bu sefer ki kampanya dahilinde alabileceğiniz cihaz Vestel Venus 5.5V’yi size tam uygun tarife ile alabilme şansınız var. Üstelik cihazlarda beyaz ve siyah renk tercihleri de mevcut.

31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olan bu kampanya da ödeyeceğiniz taksitleri tarifenize ek olarak aynı faturada size sunulacaktır. Üstelik taahhüt vermiş olduğunuz süre boyunca yararlanacağınız tarife ve paketlerde ki indirimler taahhüt süresi boyunca sabit kalacaktır. Yararlanacağınız kampanyada Turkcell cihaz kampanyalarının tümünde olduğu gibi Limit Puan Uygulaması vardır. Bu limit puanınız sizin üzerinize kayıtlı tüm hatlarda ki kullanım ve ödeme alışkanlıkları esas alınarak hesaplanır. Kampanyadan yararlanabilmeniz için limit puanınızın, kampanya puanı kadar olmalı.

Limit puanlarınızı ve bunun yanında ön ödeme alternatiflerini, banka kredili teklifleri ve ya kredi kayıt stoklarını sorgulamak için Turkcell İletişim Merkezlerine giderek işlem yaptırabilirsiniz. Ya da çağrı merkezinden de gerekli sorgulamaları yaptırabilirsiniz. Kampanyadan yararlandıktan sonra Ö zel İletişim Vergisi ve Katma Değer Vergisi ilk faturanıza yansıyacaktır.

Turkcell Vestel Akıllı Telefon

Kullanacağınız tarife ile ilgili ve kampanya taksit ve tutarları ile ilgili bilgilerin tümünü Turkcell Vestel Bireysel akıllı Telefon Kampanyası kapsamında www.turkcell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.