Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ücretsiz ve Sınırsız Müzik Paketi Kampanyası

Tüm müzikseverleri sevindirecek bir Turkcell kampanyası başladı. Bu kampanya ile hiçbir ücret ödemeden, hiçbir sınırlamaya tabi olmadan, üstelik internet kotanızı da harcamadan istediğiniz kadar müzik dinleyebilirsiniz. Çünkü bu kampanya ile Turkcell Müzik kampanyaları ilk ay ücretsiz.

Bu kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar kampanyaya katılmış olduğunuzda ilk ay tamamen ücretsiz olarak istediğiniz kadar müzik dinleyebileceksiniz. Üstelik bu uygulamayı kullanırken internet kotanız hiçbir şekilde etkilenmeyecek. Kampanya kapsamında müzikleri hem bilgisayarınızdan, hem de cep telefonunuzdan dinleyebilme şansınız buluyor. Üstelik Fizy listelerine de yine aynı uygulama ile ücretsiz ulaşabilirsiniz. 1 ayın sonunda paketten yararlanmaya devam etmek isterseniz standart ücretlendirmeye tabi tutulursunuz. Paketin kotasında herhangi bir sınır bulunmuyor, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bu kampanyadan isteyen herkes faydalanabilir. Kampanya için gerekli olan uygulamayı Android ya da iOs tabanlı cihazlara indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell'den Ücretsiz ve Sınırsız Müzik Paketi

Turkcell Ücretsiz Sınırsız Müzik paketi kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi 1 aylık ücretsiz sunulan bir pakettir.
• Bu paket 1 ay süresince devam eder daha sonra Sınırsız Müzik Paketi standart fiyatından devam eder.
• Paketin kotası sınırsızdır.
• Bu paketten herkes faydalanabilir.
• Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi ile www.turkcellmuzik.com web sitesinden veya http://trcll.im/mzk adresinden indirebileceğiniz IOS ve Android uygulamalarından sınırsız müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik Turkcell Müzik uygulaması üzerinden müzik dinlerken mobil internet ücreti ödemezsiniz.
• Bu paketten sadece 1 defa yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.