Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ücretsiz Sınırsız Müzik Paketi

Müzik dinlemeyi sevenlere müjde! Şimdi yeni başlayan Turkcell kampanyası ile Sınırsız Müzik Paketine üye olmuş olduğunuz zaman internet kotanızdan yemeden hem ücretsiz, hem de sınırsız müzik dinleyebilirsiniz. Üstelik sanatçıların telif hakkını da çiğnememiş olursunuz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Sınırsız Müzik Paketi’ne üye olmuş olduğunuzda ilk ay tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu paket ile müzik dinlediğiniz zaman mobil internet kotanızdan da harcamamış olursunuz. İlk ay bittiğinde de paket standart ücretinden devam eder.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya hem faturalı, hem de Hazır kart abonelerinin katılımına açıktır. İsteyen her Turkcell abonesi kampanyadan yararlanabilir. Kampanya herkesin katılımına açıktır. Kampanyaya katılmak için telefonunuzdan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya kapsamında ilk ay ücretsiz olan Sınırsız Müzik Paketi’ni almak için telefonun mesaj bölümüne DINLE yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra ilk ay ücretsiz olarak ve her zaman internet kotasını kullanmadan www.turkcellmuzik.com ya da http://trcll.im/mzk adreslerinden uygulamayı indirerek müzik dinleyebilirsiniz.

Paketi İptal Edip Yeniden Alarak Tekrar İlk Ay Ücretsiz kullanabilir Miyim?

Kampanyadan her telefon numarası sadece bir defa yararlanabilir. Tekrar alınan paketlerde ilk ay ücretsiz olmayacaktır. Aynı kişi farklı hatlardan bu kampanyaya birden fazla kez yararlanabilir.

Paketin Standart Ücreti Nedir?

Bu paketin kullanımı ücretsiz ilk aydan sonra aylık 4,99 TL olarak yansıyacaktır. Bu paketi bir kere almış olduğunuzda otomatik olarak her ay yenilenecektir. Yenilenmeden 3 gün önce bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Eğer paketi iptal etmek istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne IPTAL DINLE yazıp 2222’ye göndermeniz gerekir. Bu mesajdan sonra paketiniz iptal olacak ve bir daha yenilenmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.