Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ücretsiz Genç Elçi Paketi

Genellikle yapılan kampanyalar, müşteriler için yapılır. Oysa size hizmeti sağlayan kişiler GSM operatörlerinin çalışanlarıdır. Bu nedenle yeni Turkcell Kampanyası Turkcell hizmetini size aktaran elçi, yani çalışanlara yönelik başladı. Bu yeni paket ile bayi çözüm merkez hattına özel 300 dakika, her yöne kullanılan 1.000 SMS ve 1 GB internet tamamen ücretsiz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya kapsamında ki Turkcell Genç Elçi Paketini sadece Turkcell mağaza çalışanları, satış noktaları çalışanları, dağıtım merkezleri ve iletişim merkezleri çalışanları kullanabilir. Bu çalışanların Turkcell Personel Yönetim Sistemine kayıtlı telefon numaraları bu paketten yararlanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile alacağınız paket içerisinde 532 757 22 94 numaralı bayi çözüm merkez hattına doğru kullanabileceğiniz 300 dakika, her yöne geçerli olabilecek 1.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1 GB internet tamamen ücretsiz olarak size sunulur.

Bayi Çözüm Merkez Hattını Dakikam Bittikten Sonra Ne Kadara Ararım?

Paket ile birlikte bayi çözüm merkezini arayabileceğiniz 300 dakika bittikten sonra 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirme herhangi bir süreye bağlı kalmadan her aramada sabit 40 kuruş olarak yansıyacaktır.

Bu Paket Faturalı Hatlar İçin Mi, Yoksa Hazır Kart İçin Mi?

Bu kampanya ile birlikte bu paketten hem faturalı, hem de faturasız hatlar yararlanabilir. Bunun için gerekli olan tek şey telefonun Turkcell Personel Yönetim Sistemine kayıtlı olmasıdır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirtilen süre yıl sonuna kadar. Yani bu kampanyadan yararlanmak için 31 Aralık 2015 tarihine kadar başvuru yapmış olmak gerekiyor.

Kampanya İçin Her Ay Başvuru Mu Yapmak Gerek?

Kampanya için gerekli başvuruyu yapıp, paketi aldıktan sonra her ay otomatik olarak yenilenecektir. Yenilenen paketler 30 gün boyunca geçerli olacak. Bu şekilde 12 ay boyunca her ay otomatik tanımlı olarak hatta yüklenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.