Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Uygulaması: BİP

Akıllı telefon ve internetin kullanımı yaygınlaştıkça insanların iletişim biçimi de bir takım değişikliğe uğradı. Şimdi internet üzerinden çalışan anlık mesajlaşma dönemindeyiz. Turkcell’in geliştirmiş olduğu yeni bir uygulamada bu konuda ilk türk yapımı uygulama örneklerinden. Hem çok daha eğlenceli ve yaratıcı, hem de tamamen ücretsiz.

Bu Uygulama Tam Olarak Nedir?

Bu uygulama internet üzerinden çalışan ücretsiz anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Tıpkı Whatsapp gibi. Android ve iOS işletim sistemli tüm akıllı telefonlarda kullanılabilir. Diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında farkı ise Yiğit Özgür’e ait karikatür çıkartmalarının bulunması. Ayrıca bu uygulamanın Caps yapma özelliği de var.

Bu uygulamayı Kimler İndirebilir?

Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve tüm operatörlerin kullanımına açıktır. Telefonunuza indirmiş olduğunuzda telefon numarası ve gmail hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Daha sonra rehberinizde bulunan kişilerden bu uygulamayı kullananlar var ise hemen konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer yok ise BİP aracılığı ile ücretsiz SMS atarak istediğinizi yazabilirsiniz.

Caps ve Karikatür Çıkarma Özelliğini Nasıl Kullanacağım?

Programı indirdiğinizde hazır caps ve Yiğit Özgür’e ait karikatür çıkartmalarını görebilir ve istediğinizi anında gönderebilirsiniz. Ama kendi capsinizi yapmak istiyorsanız, anında yapabilirsiniz. İster önceden çektiğiniz fotoğraflarla, ister o an çekerek ve altına istediğiniz notu düşerek kendi capsinizi yaratabilirsiniz.

Gizli Mesaj özelliği Nedir?

Bu özellik artık mesajların yakalanmasını tarihe karıştıran yeni bir uygulama. Artık konuşma alanının üzerinde bulunan zamanlama ile mesajların sizin belirlediğiniz süre içerisinde otomatik silmesini sağlayabilirsiniz. Ve bu mesajlar bir daha asla herhangi bir yerde karşınıza çıkmaz. Bu nedenle mesajlarınızın yakalanma riskini ortadan kaldırır.

Başka Ne Özelliği Var?

Bu uygulamayı indirdiğinizde arkadaşlarınıza ücretsiz SMS de atabilirsiniz. Üstelik bunun için Turkcell müşterisi olmanıza da gerek yok. Siz uygulamadan yazarsınız, arkadaşınıza kısa mesaj olarak gider. Bu Turkcell kampanyasından isteyen herkes ücretsiz faydalanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.