Kampanya Bulucu

Turkcell’den Tam Burada Kampanyası

Eşyalarınızı çok sık kaybediyorsanız, bir takım şeylerin çalınacağını düşünüyorsanız, güvene almak istediğiniz bir şeyler varsa ya da çok unutkansanız, bu kampanyayı çok seveceksiniz. Şimdi aradığınız her şeyi GPS ve Turkcell GSM aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz. Örneğin motora yapıştırıp, nerede bıraktığınızı, ya da çalındığında nerede olduğunu bulabilirsiniz.

Bu Kampanya Tam Olarak Nedir?

Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile GPs ve GSM teknolojisini bir şeylerin yerini belirlemede kullanabilirsiniz. Android yada iOS işletim sistemine sahip telefonların uygulamaları ile birlikte kullanılabilen bu sistem ile cihazı köpeğin tasmasına takıp, motosikletinize takım ya da çantanızda taşıyıp, o an nerede olduğunu belirleyebilirsiniz.

Bu Uygulamanın Özellikleri Nedir?

Bu uygulama hem açık alanlarda, hem de kapalı alanlarda GSM operatörü ve GPS teknolojisi ile konum belirleyebilmenize yarıyor. Örneğin motorunuz için kendinize bir güvenli bölge kontrolü çizerek, cihazı yerleştirdiğiniz motorun bu bölgeden çıktığında sizi SMS ile bilgilendirmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik uzun pil ömrü sayesinde akü ile bağlantısı kesilse bile uzun süre (120 saate kadar) çalışmaya devam eder. Cihaz ile konum geçmişinizi de takip edebilirsiniz.

Bu Uygulamanın Ücreti Nedir?

Turkcell Tam Burada Servisi ve yanında verilen diğer servislerle birlikte ödemesi aylık 19,90 TL’dir. Bu cihazı almak için başvuru yapmış olduğunuz zaman kargo ile tarafınıza gönderilir. Herhangi bir kargo ücreti ödemenize de gerek yoktur. Bu fiyat 24 ay boyunca geçerli olacak fiyattır.

Herhangi Bir Taahhüt Vermem Gerekir Mi?

Bu kampanya için gerekli fiyattan yararlanabilmeniz için 24 aylık bir taahhüt vermeniz gerekir. Bu sayede 24 ay boyunca da sabit fiyat garantisi almış olursunuz. Bunun yanısıra suya dayanıklı kılıf da size hediye edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.