Kampanya Bulucu

Turkcell’den Süper Olay Paketi Kampanyası

Turkcell’in faturasız hat kullanan ve 25 yaşın altında olan müşterileri için sunmuş olduğu avantajlara bir yenisi daha eklendi. Şimdi yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile ayda saedce 20 TL ödeyerek doya doya konuşabilir, mesajlaşabilir ve internete girebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Turkcell’e gelen müşteriler ayda sadece 17 TL ödeyerek her yöne 400 dakika konuşabilirsiniz. Sadece ekstra 3 TL ödeyerek her yöne 1.000 SMS ve 1 GB internet alabilirsiniz. Üstelik 25 yaşın altında olan müşterileri geceleri ekstra 2 GB daha verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya sadece yeni müşteriler için geçerlidir. Mevcut Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için numaranızı diğer GSM operatörlerinden Turkcell Hazır Kart’a taşıyabilirsiniz ya da yeni bir hat satın alarak müşteri olabilir ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Numara taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra iki paketi birden almak için telefonunuzun mesaj bölümüne SUPEROLAY yazarak 2222’ye göndermeniz gerekecektir. Paketleri ayrı ayrı almak için ise Olay400 ya da EKOLAY yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Yeterli bakiyeniz var ise kesilir ve paketiniz hattınıza tanımlanır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar geçiş yapmalı ve kampanyaya katılmalıdır. Kampanya tarihi dışında yapılan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır.

Paket Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz paketi 12 ay boyunca aynı fiyattan kullanabilirsiniz. Yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay otomatik olarak yenilenecektir. Paket kapsamında yüklenen özellikler 30 gün boyunca geçerli olacak ve 30 günün sonunda kullanılmayan özellikler otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.