Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sony Xperia C3 Alana Sony Akıllı Bileklik Hediye

İçinde bulunmuş olduğumuz teknoloji çağı kesinlikle akıllı cihazlar çağıdır. Bunlar arasında da en popüler olanlarının akıllı telefonlar herkesin elinde olduğu cihazlar arasındadır. Avantajlı kampanyalar ile sizde son model bir akıllı telefonu uygun koşullarda alabilirsiniz. İşte bu kampanyalardan biri de Turkcell’den başladı.

Turkcell’den 24 ay taahhüt ile alıp, 24 ay taksitle ödeyeceğiniz Sony Xperia C3 ile birlikte size Sony Akıllı Bileklikler de hediye edilecektir. 31 Aralık 2014 tarihine kadar sürecek olan bu kampanya faturalı hat kullanıcısı olmanız durumunda yararlanabileceğiniz kampanya türüdür. Kampanya kapsamında size hediye verilecek olan akıllı bilekliklerin modeli Sony SWR10 olacak. 24 ay taksitle alacağınız bu cihazın yanında hediye olarak verilen Sony SWR10 Akıllı Bileklikler telefon ile birlikte gönderilecektir. Sadece Turkcell’in kontratlı aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya yılsonuna kadar devam edecek olsa da stoklarla sınırlı olacağı için bir an önce almanız da fayda var.

Turkcell Sony Xperia C3

Turkcell Sony Xperia C3 cihaz kampanyasının detayları:

  • Kampanyadan 18.11.2014 – 31.12.2014 tarihleri arasında 24 ay taksitle Sony Xperia C3 alan Turkcell müşterileri yararlanabilir.
  • Sony SWR10 Akıllı Bileklikler akıllı telefonunuzla birlikte gönderilecektir.
  • Sony SWR10 Akıllı Bileklik kampanyası sadece Turkcell kontratlı alışverişlerde geçerlidir.
  • Bir GSM kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.