Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sony Aksiyon Kamerası Kampanyası

Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası cihaz kampanyalarına yeni bir boyut getirdi. Sony kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada Sony FDR-X1000V aksiyon kamerayı alabilirsiniz. Üstelik ön satış bedeli sadece 200 TL.

Bu kampanya sadece www.turkcell.comtr adresinden yapılan satışlarda geçerli olabilecek. İletişim merkezlerinden alınan cihazlar kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya için son tarih 10 Nisan 2015. Bu tarihten sonra kampanyalı fiyattan yararlanabilme şansınız bulunmayacaktır. 4 K çekim özelliğine sahip olan bu kameranın Türkiye’de ki satışı sadece Turkcell tarafından yapılıyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Satın alınan ürünlerin gönderimleri de 10 Nisan 2015 tarihinde yapılacaktır. Kampanya için her ne kadar son katılım tarihi belirtilmişse de kampanya stoklarla sınırlı tutulmuştur. Bu stokların kampanya tarihinden önce bitmesi durumunda kampanya da sona erecektir. 4K profesyonel aksiyon kamerasının teknik özellikleri için Store. Sony internet sitesini inceleyebilirsiniz.

turkcell sony Aksiyon Kamerası

Turkcell Sony Aksiyon kamerası kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 23.03.2015 – 10.04.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Ön satış dönemi için belirtilen tarihler içerisinde Sony FDR-X1000V Aksiyon Kamera ürününü satın alan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
• Tüm Turkcell müşterilerine açık bir kampanyadır.
• Ön satış dönemi içerisinde ürünü satın alan müşterilere ürünün gönderimi 10 Nisan itibariyle yapılacaktır.
• Kampanya dahilinde ürün stoklarla sınırlıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.