Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sevgililer Gününe Özel 50 TL’lik Hediye Çeki

Sevgililer gününde sevgilinize çiçek ve benzeri gibi klişe hediyeler almaktan sıkıldıysanız, Turkcell’in sevgililer günü kampanyalarını bir gözden geçirmelisiniz. Çünkü Turkcell kampanyası kapsamında Samsung akıllı cep telefonu alan müşteriler kampanya ile 50 TL’lik de hediye çeki kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Şimdi Samsung kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Turkcell’den kontratlı olarak Samsung marka herhangi bir akıllı telefon almış olduğunuzda size 50 TL’lik hediye çeki verilecektir. Bu sayede hem sevdiğinize oldukça anlamlı ve farklı bir hediye almış olursunuz, hem de hediye çeki kazanırsınız.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya bireysel olması şartı ile hem faturalı, hem de faturasız hatlar için geçerli olacaktır. Faturalı hatlar hem peşin alımlarda, hem de kontratlı alımlarda bu kampanyadan faydalanabilir iken, faturasız hat kullanıcıları sadece peşin olarak faydalanabilir. Bireysel olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt yapma zorunluluğu olmadan, istediğiniz kanaldan telefonu alarak faydalanabilirsiniz. Turkcell internet sitesinden, Turkcell Mağazalarından ya da Çağrı Merkezinden alacağınız Samsung marka telefonlar kampanya kapsamına alınacaktır ve hediye çeki kazandıracaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya sadece sevgililer gününe kadar devam edecek. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 2 Şubat ile 14 Şubat 2016 tarihleri arasında telefonları almaları gerekir. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında ki ürünlerinizi almış olduğunuz zaman 24 saat ya da 48 saat içerisinde, kazanmış olduğunuz hediye çekleri cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Gelen hediye çeklerini 29 Şubat 2016 tarihine kadar kullanmanız gerekir. Ayrıca hediye çekleri sadece www.turkcell.com.tr adresinde, 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.