Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sevgililer Günü Kampanyası: Apple TV Hediye

Yapılan sevgililer günü kampanyalarına bir yenisi de Turkcell’den geldi. Şimdi yeni başlayan Turkcell kampanyası ile sevgilinize alacağınız yeni bir iPhone 6S ya da iPhpne 6S Plus telefonlarına hediye olarak Apple TV verilecektir. Üstelik kampanya tüm modellerde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile ister sevgilinize, ister kendinize herhangi bir iPhone 6S ya da iPhone 6S Plus modellerinden birini almış olduğunuzda size Apple TV hediye edilecektir. Üstelik iPhone’u peşin ya da taksitli almış olduğunuzun kampanya açısından bir önemi yoktur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek. Hazır Kart müşterileri bu kampanyadan sadece peşin alımlarda yararlanabilirken, faturalı hat sahipleri ister peşin, ister tarifeye ek taksitlerle yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel hatlar için geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanya sadece www.turkcell.com.tr adresinden yapılacak olan alımlarda geçerli olacak. Belirtilen tarihler arasında internet sitesine girerek kampanyanın ilan edildiği sayfadan, “Hemen Al” butonuna tıklamanız ya da alışveriş bölümünden bu modellerden birini almanız yeterli olacaktır. Turkcell İletişim Mağazalarından yapılan alımlar kampanya kapsamında değildir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

2 Şubat tarihinde başlamış olan bu kampanya 14 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka telefonu almalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Bu kampanya ile alacağınız cihazlar, standart cihaz alımı ile aynı şartlara tabi olacak. Ürünün iadesi durumunda almış olduğunuz hediyeyi de iade etmeniz gerekir. Kampanyadan taksitli ya da peşin olarak yararlanabilirsiniz. İki şekilde de aynı şartlara tabi olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.