Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sevgililer Günü Hediyeleri

Turkcell Sevgililer Günün’de de müşterilerini unutmayarak yeni kampanyalı ürünleri satışa sundu. Bu kampanya kapsamında bir çok ürüne kampanyalı ve hediyeli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Şimdi size Bu ürünlerden bahsedeceğiz,

 • Hp x360 2’in 1 Bilgisayar

Hp mini Roar Bluetooth ve Hp Essential Sırt Çantası hediyesi ile beraber Turkcell.com.tr’de tarifenize ek yalnızca 51,23 Tl’den başlıyan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 36 Taksit imkanı Turkcell’de.

 • Lenovo Motorola Moto Z2 Play

900 TL değerinde Insta Share Projektör hediyesi ile Turkcell.com.tr’de.  Üstelik tarifenize ek yalnızca 80,19 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. 36 ay taksit imkani ile.

 • Huawei Mate 10 Pro

Huawei Bluetooth Hoparlör ile beraber Turkcell.com.tr’de. Üstelik tarifenize ek 129,44 TL’den başlayan fiyatlarla. Bununla birlikte 48 taksit ile kolayca Huawei mate 10 Pro’ya sahip olabilirsiniz.

 • Huawei Mate 10 Lite

Huawei Blutooth hoparlör hedyesi ile Turkcell.com.tr’de sizleri bekliyor. Üstelik tarifenize ek 62,46 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Üstelik 48 ay taksit imkanı ile.

 • Logitech UE Wonderboom

İkili paketi 999 TL yerine 799 TL ile Turkcell.com.tr’den satın alabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki tüm ürünler Turkcell.com.tr üzerindeki ödeme tablosundan ayrıntılı bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Bununla beraber taksit ya da ödemeler hakkında ki tüm soru ve problemlerinizi Turkcell Timler ya da Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden yardım alarak giderebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 06 Şubat 2018 ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında tüm bireysel Turkcell müşterilerine açıktır. Bununla beraber Kampanyada bulunan ürünlerin stoklarının bitmesi dahilinde kampanya daha erken bir şekilde sonlandırılabilir.

Kapmanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanya stoklarla sınırlı olup kampanya sayfasında belirtilen ürünlerde, belirtilen satın alma seçeneklerinde geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında UE Wonderboom teklifi stoklar dahilinde Turkcell İletişim Merkezlerinde de geçerlidir. Turkcell kampanya süresi boyunca ürünlerle ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bireysel faturalı aboneler Turkcell Finansman A.Ş. (TFŞ) kredi onayıyla yararlanır. Aykırılıkta cayma bedelini Turkcell; cihaz kredi taksitlerini TFŞ tahsil eder. Detaylara Turkcell.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Turkcell kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Kampanya hakkında öneri ya da dileklerinizi Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz.
 • Turkcell A.Ş.’nin  tüm hakları saklıdır.
 • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 532 Numaralı Turkcell Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bununla birlikte Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Bununla beraber bu kampanya  her hangi bir ticari gelir elde etmek amacı ile kullanılamaz, satılamaz ve bu şekilde bir ilişiği gözlemlenen müşteriler tespiti halinde yasal işlem başlatılacak ve Turkcell hatları tek taraflı olarak iptal edilecektir. Bu nedenle bu şekilde bir kullanım yapılmasını tavsiye etmiyoruz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.