Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sarı Kutu Kampanyası

Turkcell, 1 yıl ve daha eski abonelerinin yararlanabileceği bir kampanya başlattı. Bu kampanyada abonelik süreleri boyunca kazanmış oldukları puanlarla hediyeler satın alabiliyorlar. Genellikle operatörlerin yeni abonelere yönelik kampanya yapması, eski aboneleri üzen ve hoşnut tutmayan bir tutumdu. Turkcell, bu kampanya ile eski abonelerinin de gönlünü almış olacak.

Bu kampanyada aboneler Turkcell’de bulunmuş oldukları her gün için 1 puan alırlar ve kalmaya devam ettiği her gün için de 10 puan almaya devam ederler. Bu puanlarla ile de Sarı Kutu’dan istediğiniz hediyeleri alabiliyorsunuz. Her hediyenin farklı bir puanı bulunduğu için, istediğiniz hediye için puan biriktirebilir, ya da puanınızın yettiği bir hediyeyi alabilirsiniz. Kampanyayı devam ettirebilmek için, yani puan kazanabilmek için her ay en az 20 TL yüklemek gerekir. Yada Turkcell POS’larda paket yüklemeleri yapmak gerekmektedir. Kampanyadan hem Hazır Kart’lılar, hem de Faturalı hat kullanıcıları yararlanabiliyor. Bu kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne SARIKUTU yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Sarı Kutu

“Sarı Kutu” nedir?

Turkcell abonelik yaşı kesintisiz 1 yılın üzerinde olan ve Sarı Kutu’ya katılan Faturalı ve Hazır Kart’lı tüm bireysel abonelerimizin katılabilecekleri bir programdır. Sarı Kutu’ya katılan abonelerimiz katılım günlerine kadar,​ Turkcell’de geçirdikleri her gün için 1 puan, Turkcell’li olmaya devam ettikleri her gün için ise 10 puan toplar ve bu puanlar ile Sarı Kutu’dan diledikleri hediyeyi seçebilirler.​ Hazır Kart’lılar, Sarı Kutu’ya katıldıktan sonra Turkcell’li olmaya devam ettikleri süre boyunca puan kazanmak için her ay minimum 20 TL yükleme yapmalı veya POS’tan paket almalıdır.

Sarı Kutu’ya kimler katılabilir?​
Sarı Kutu’ya, Turkcell abonelik yaşı 1 yıl ve üstü olan Faturalı ve Hazır K​art’lı bireysel müşteriler katılabilmektedir.

Sarı Kutu’ya nasıl katılabilirim?​
SARIKUTU yazıp 2222’ye göndererek, turkcell.com.tr’de Hesabım’dan​ veya 05327572222’yi ücretsiz arayarak katılabilirsiniz.​

Sarı Kutu’ya katılım ücretli midir?​
Sarı Kutu’ya​ katılım ücretsizdir. Hediye kodunu (örneğin SK03) ve ya SARI KUTU yazıp 2222’ye göndererek katılabilirsiniz.

Sarı Kutu puanlarım nasıl hesaplanır? Sarı Kutu’ya katıldıktan sonra da puan kazanmaya devam edebilir miyim?​​

Sarı Kutu’ya katıldığınız anda Turkcell’de kesintisiz geçirdiğiniz her gün için 1 puan hattınıza toplu olarak yüklenir. Sarı Kutu’ya katıldıktan sonra; Turkcell’li olmaya devam ettiğiniz her gün için 10 puan kazanırsınız. Sonradan kazanılan puanlar, katılım talebinizin alındığı günü takip eden ayların aynı günlerinde, hattınıza o ay içindeki gün sayısı x 10 puan şeklinde aylık olarak yüklenir.

Sarı Kutu’mda kaç puanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?​
Sarı Kutu’ya​ katıldıktan sonra ​SARI PUAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek ya da turkcell.com.tr’de Hesabım’a giriş yaparak ​Sarı Kutu’nuzda birikmiş puanlarınızı öğrenebilirsiniz.​

Sarı Kutu’ya katılmadan puanlarımı kullanabilir miyim?
Hayır. Sarı Kutu’nuzda birikmiş puanlarınız ile hediye seçmek için Sarı Kutu’ya katılmanız gerekmektedir.​

Sarı Kutu’mda birikmiş puanlarımı sorgulamak ücretli midir?
​Hayır. Sarı Kutu’da birikmiş puanlarınızı sorgulamak ücretsizdir.​

Türkcell Sarı Kutu hakkında her türlü bilgiye şu linkten ulaşabilirsiniz (Linki kopyalayıp tarayıcınızın adres satırınıza yapıştırınız): http://www.turkcell.com.tr/yardim/kampanya/sari-kutu/sari-kutu-programi-nedir
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.