Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sarı Kutu Harca Kazan Kampanyası

Turkcell bomba gibi bir kampanyayla yine müşterilerinin yüzünü güldürmeye, müşterilerini memnun ediyor. Sarı Kutu’dan çıkan hediyeler sizlere puan kazandıracak. Haziran Temmuz ayını kapsayan bu kampanyanın bütün ayrıntıları, kampanya ile ilgili aklınıza takılan bütün sorular bu haberimizde mevcut.

Sarı Kutu Harca Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Yapmanız gereken şey oldukça basit. Sarı Kutu kataloglarından yapacağınız  hediye seçimlerinizde her 100 puanlık harcamaya 10 hediye puanı kazanırsınız. Kampanyaya katılımınızın ardından hediye puanlarınız hesabınıza yüklenir.

Hediye Puanlar Ne Kadar Geçerli Olur?

Hediye puanlarınızın kullanım süresi 1 aydır. 1 ay içerisinde hediye puanlarınızı kullanmanız gerekmektedir. Aksi taktirde puanlarınız silinir.

Sarı Kutu Harca Kazan Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Sarı Kutu Harca Kazan kampanyası 22 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilecektir?

Sarı Kutu Harca Kazan Kampanyasından faydalanabilmeniz için Sarı Kutu üyesi olmanız gerekmektedir. Sarı Kutu üyesi iseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyadan Faydalanma Hususunda Herhangi Bir Sınır Var Mıdır?

Hayır hiç bir sınır yoktur. Kampanya dahilinde bulunan puanlarınız harcama yapmanız için yeterli olduğu sürece istediğiniz kadar harcama yapabilirsiniz.

Kampanya Dahilinde En Fazla Ne Kadar Puan Kazanılabilinir?

Kampanya dahilinde en fazla kazanabileceğiniz puan 1.500’dür.

Puanlarınız Devreder Mi, Başka Birine Aktarılabilir Mi?

Hayır kullanım hakkınız 1 aydır. 1 ay sonrasında kullanılmayan puanlar silinir ve başka birine aktaramazsınız. Puanlar sadece sizin kullanımınıza açıktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.