Kampanya Bulucu

Turkcell’den Samsung Galaxy S6 Ön Satış Kampanyası

Yeni teknoloji takip edenlerin merakını cezbeden yeni bir Turkcell kampanyası başladı. Samsung kampanyaları ile ortak yürütülen bu kampanyada Samsung Galaxy S6 ve Samsun Galaxy S6 Edge telefonları www.turkcell.com.tr adresinden satışa başladı. Üstelik Samsung marka kablosun Şarj Standı da hediye.

10 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek olan bu kampanyada satışlar sadece www.turkcell.com.tr adresinden yapılacaktır. Turkcell iletişim merkezlerine bu telefona ait bir satış ya da ön satış yapılmamaktadır. Kampanyalı fiyat ve üründen yararlanabilmek için 10 Nisan 2015 tarihine kadar satış işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün gönderimi 10 Nisan itibari ile gönderilecektir. Hediye olarak gönderilen kablosuz şarj standları tek renk olarak siyah renginde gönderilir. Farklı bir renk seçeneği bulunmamaktadır. Bu kampanyadan, faturalı ya da hazır kart hiç fark etmeden tüm Turkcell müşterileri yararlanabilecek. Gönderilen telefonların teknik özellikleri için tanıtım internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Turkcell Samsung Galaxy S6

Turkcell Samsung Galaxy S6 kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 30.03.2015 – 10.04.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Ön satış dönemi için belirtilen tarihler içerisinde Samsung Galaxy S6 veya Galaxy S6 Edge modellerinden birini satın alan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
• Ön satış kampanyası süresi içerisinde alınan akıllı telefonlar ve hediye Samsung Kablosuz Şarj Standı 10.04.2015 tarihi itibariyle müşterilere gönderilecektir.
• Hediye Samsung Kablosuz Şarj Standı sadece siyah renkte gönderilecektir.
• Tüm Turkcell müşterilerine açık bir kampanyadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.