Kampanya Bulucu

Turkcell’den Sadece Gençlere Özel Faturalı Kampanyalar!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Turkcell’den sadece gençlere özel birbirinden acayip güzellikler var! Sadece sana özel bu kampanyalardan kendine uygun olanı seç ister internetini doya doya kullan, ister dakikanı istersen de sms hakkını! Kendine en yakın kampanyayı seç, genç olmanın tadını Turkcell GNÇ avantajıyla yaşa! İşte Turkcell’den genç tarifeler:

1.GNÇ Full Paket

gnc-full-paketi-turkcell

Benim tarifem hem bana yetsin hem de bütçeme uygun olsun diyenlere GNÇ Full Paket! BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik uygulamaları da internete dahil.  Yıllık abonesi olursan 39 TL, ben yıllıkla uğraşamam aylık abonelik bana yeter dersen de sadece 49 TL!

Yıllık abonelik için: GNC FULL yaz 2200’a gönder ya da hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

Aylık abonelik için: GNCFULLPAKET yazıp ücretsiz 2200’a gönder ya da hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

2.GNÇ Süper Paketi

gnc-super-paketi-turkcell

Dakikada süper olmak isteyenlere, GNÇ Süper paketi! 10 GB internetin 5 GB’ını gece, 5 GB’ını da dilediğin zaman kullan. Üstelik BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik’te internete dahil. Taahhüt veririm yıllık abonesi olurum ben dersen 49 TL, aylık abonelik bana yeter dersen sadece 59 TL!

Yıllık Abonelik İçin: GNC SUPER yazıp ücretsiz 2200’a gönder ya da hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

Aylık Abonelik İçin: GNCSUPERPAKET yazıp ücretsiz 2200’a gönder ya da hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

3.GNÇ Star Paketi

gnc-star-paketi-turkcell

Dakikada, internette star olmak isteyenlere GNÇ Star Paketi! 7 GB’ını gece kullan, 7 GB’ı da istediğin zaman. Üstelik internete BiP, Fizy, lifebox, TV+, Dergilik uygulamaları da dahil. Yıllık abone olursan 59 TL, ben yıllıkla uğraşamam aylık bana yeter dersen sadece 69 TL!

Yıllık Aboneler İçin: GNC STAR yazıp ücretsiz 2200’a gönder ya da hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

Aylık Aboneler İçin:  GNCSTARPAKET yazıp ücretsiz 2200’a gönder ya da  hemen müşteri hizmetlerini, Turkcell bayilerini, Turkcell’in internet sayfasını ziyaret et!

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Turkcell’den Sadece Gençlere Özel Faturalı Kampanyalardan yararlanmak için müşteri hizmetlerini arayabilir, Turkcell bayilerini ya da Turkcell intenet sayfasını ziyaret ederek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya sms yoluyla da dahil olabilirsiniz. Kampanyanın avantajlarının açıklandığı bölümde sms yoluyla katılım açıklanmıştır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell’den Sadece Gençlere Özel Faturalı Kampanyalar 30 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. 30 Haziran 2017’ye kadar dilediğiniz tarifeye kayıt olabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları Neler?

Kampanyaya dahil olabilmek için 25 yaşın altında olmanız gerekmektedir.

Kampanyada yıllık abonelik durumunda 12 ay süreli taahhüt işlemi gerçekleşir.

Gece kullanılan internet 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olmaktadır.

Eğer kampanyaya yıllık abone olup 12 ay dolmadan tarifeden ayrılırsanız faydalandığınız her fatura dönemi başına 10 TL iptal bedeli ödemeniz gerekir.

BiP,, lifebox, TV+, Dergilik uygulamalarında internet paketiniz biterse uygulamaların hızı 1 kbpsa düşer.

Fizy uygulaması kullanımları mobil internetinizden harcanmaz.

Kullanmadığınız kampanya faydaları sonraki aya devretmez.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.