Turkcell'den Ramazan Ayına Özel Kampanya | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ramazan Ayına Özel Kampanya

Turkcell her yıl ramazan ayına özel olarak başlattığı özel kampanyalarla müşterilerini sevindirdiği gibi bu senede Ramazan ayına özel yeni bir kampanya başlattı. Bu aya özel hiç bir ücret ödemeden bedava interneti müşterilerine sağlıyor. Ramazana özel 1 adet kampanya şu şekilde sıralanmaktadır.

  1. Sahur Gece İnternet Hediyesi Paketi

14 Haziran 2018 Perşembe gününe kadar SIM Kartı 4.5 G uyumlu olan kullanıcılar Bip uygulamasını indirip keşfet bölümündeki “4.5 G ramazan kampanyası” bölümünü takip ettikleri taktirde bir ay boyunca tarifelerindeki İnternet ikiye katlayacaklar.

  • SIM kartı 4.5G uyumlu, aktif Turkcell Bireysel ve Kurumsal ön ödemeli ve faturalı ses veya bilgisayardan internet hattına sahip müşterilerimiz, kampanyadan 11 Mayıs – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında yararlanabilirler. Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden “4.5G Ramazan Kampanyası” servisi takip edilmelidir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya yalnızca belirtilen tarihler arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler ise 11 Mayıs 2018 ile 14 Haziran 2018’dir. Kampanya koşullarını sağlayan müşteriler ücretsiz bir şekilde tarifelerindeki interneti 2 ye katlayacaklar. Yani 1 GB internet kullanım hakkı olan müşteriler 2 GB, 2 Gb internet hakkı olan müşteriler 4 GB olacak şekilde devam edecektir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Ön ödemeli müşteriler paket yüklemesi yaptığında kampanyaya katılabilirler. BiP uygulaması üzerinden kampanya katılımı sağladıkları anda hatlarında tanımlı internet paketleri olmasa dahi kampanya süresince alacakları internet paketlerinin içerik miktarı kadar internet ve dijital servis datası, kampanya katılımı gerekmeksizin otomatik olarak hediye edilecektir.
  • Hediye internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarla verilmektedir. Paketin ana içeriğinin bitiş tarihinde verilen ücretsiz fayda da iptal edilir. Kampanyaya katılım sağlayan faturalı müşterilere, kampanyaya katılım sağladıkları günden itibaren 30 gün süreyle geçerli olacak şekilde paketlerinin içeriğinde yer alan yurt içi data faydası kadar data paketi ve paketlerinin içeriğindeki dijital servislerin data faydası kadar dijital servis data faydası hediye edilecektir.
  • Turkcell kampanya koşulları hakkında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında her hangi bir görüş ya da dileğiniz var ise Turkcell ‘in 7/24 açık destek hattını arayarak Turkcell ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kampanya kapsamındaki kullanılmayan data hizmetleri bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Kampanaya kapsamında ki verilen hediye datalar kesinlikle ticari gelir  amacı ile kullanılamaz.
  • Bu konuda hakkında tespiti halinde yasalara bağlı kalınarak yasal işlem başlatılacak ve karşı taraf ile olan sözleşme tek taraflı olarak iptal edilecektir.
  • Turkcell bedava internet kapmanyası MGB ve MGBS ile kullanılabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.