Kampanya Bulucu

Turkcell’den Philips Marka Klasik Pikap Kampanyası

GSM operatörleri, düzenlemiş oldukları cihaz kampanyalarında artık sadece iletişim ile ilgili olanları değil, birçok ürün yelpazesi ile fırsat sunuyor. Şimdi Turkcell kampanyası ile çok uygun bir fiyata Philips marka OTT2000 model klasik pikap alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Philips kampanyaları ile OTT2000 model klasik pikap müzik setini yüzde 20 indirimli olarak alabilirsiniz. Ürünün normal fiyatı 699 TL olarak yansıyacaktır. Bu ürünü internet sitesi üzerinden indirimli olarak alabilirsiniz. Turkcell İletişim Merkezlerinden alındığında geçerli olmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Hem faturalı, hem de Hazır Kart aboneleri için geçerli olan bu cihaz kampanyalarından sadece Turkcell Platinum müşterileri yararlanabilir. Diğer müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilme şansı bulunmuyor. Cihazı almaları konusunda hiçbir engel yok, fakat herhangi bir indirimden yararlanma şansı şuan için yok.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Devam Edecek?

1 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında satış işlemini gerçekleştirmek zorundadır. Eğer Platinum üyesi iseniz satın almadan önce yararlanacağınız indirim için gerekli kampanya kodunu SMS yolu ile Almanız Gerekir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey www.turkcell.com.tr adresine girerek satış işlemini gerçekleştirmek. Eğer Platinum üyesi iseniz telefonunuzun mesaj bölümüne PHILIPS yazarak 2222’ye göndermeniz gerekir. Gelen kampanya kodunu ödeme esnasında ilgili yere yazarsanız %20 indirim toplam fiyat üzerinden yansıyacaktır.

Yararlanabilecek Müşteri Sayısı ile İlgili Bir Kısıtlama Var Mı?

Bu kampanya için belirlenen bir katılım tarihi var. Fakat kampanya aynı zamanda stoklarla sınırlı olduğu için, kampanya tarihinden önce stokların tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.