Turkcell'den Otomatik Nar Her Yöne 100 TL Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell’den Otomatik Nar Her Yöne 100 TL Kampanyası

Turkcell’in hazır kartlar için yaptığı nar kampanyası, faturasız hatlar için en önemli kampanyalardan bir tanesi. Oldukça geniş kesimin kullandığı bu kampanya, herkes için bir kere daha uzatıldı. Yani isteyenler tekrar 25 TL vererek 1 ay boyunca her yöne 100 TL olarak kullanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile 25 TL vererek 30 gün boyunca geçerli olacak olan 100 TL alabilme şansınız bulunuyor. Üstelik paketiniz bitmiş olduğunda yeterli bakiyenizin olması durumunda paketiniz otomatik olarak yenilenir. Böylece avantajlı şekilde iletişim kurmaya aralıksız şekilde devam edebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Genç Plus, Genç ve Tarife Saniye dışında ki tüm Hazır Kart tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanabilir. Faturalı hat sahipleri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya sadece faturasız hatlar için geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekmektedir. 25 TL bakiyenizin olduğu herhangi bir zamanda, telefonunuzun mesaj bölümüne OTOMATIKNAR yazıp, 2222’ye göndermeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hattınızdan 25 TL kesilir ve her yöne 100 TL yüklenir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi şuan için 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar paketi almaları gerekir. Kampanyanın tekrar uzatılıp uzatılmayacağı konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Paketin Özellikleri Nelerdir?

25 Tl karşılığında almış olduğunuz her yöne 100 TL ile, 30 gün boyunca her yöne arama yapabilirsiniz. Gönderilen SMS ve kullanılan internet bu paketten düşmeyecektir, kampanya sadece konuşma sürelerini kapsamaktadır. 30 günün sonunda kullanmadığınız TL’ler silinir ve yeterli bakiyeniz var ise otomatik olarak paketiniz yenilenir. Pakette ki kullanım haklarını başka bir kişiye devredemezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.