Kampanya Bulucu

Turkcell’den Olay 2GB Paketi Kampanyası

Turkcell’in hazır kart aboneleri için yapmış olduğu kampanyalardan bir tanesi, sizi uygun fiyata hem konuşturacak, hem mesajlaştıracak, hem de internete girmenizi sağlayacak. Sizde Turkcell Hazır Kart’a gelerek bu avantajlı paketten yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Sadece hazır kart kullanıcıları için başlayan bu Turkcell kampanyası ile ayda sadece 23 TL ödeyerek her yöne 400 dakika, her yöne 1.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 2 GB interneti alabilirsiniz. Bu paketin adı Olay 2GB Paketi.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni Turkcell Hazır Kart aboneleri yararlanabilir. Numarasını taşıyarak Turkcell Hazır Kart’a gelmiş, ya da yeni bir hat satın alarak Turkcell’e gelmiş olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Mevcut müşteriler ve Faturalı hat sahipleri bu kampanyadan ve paketten yararlanamazlar.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Eğer yeni Turkcell Hazır Kart müşterisi iseniz ve bu paketi almak için hattınızda yeterli bakiye var ise, kısa mesaj göndererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne 2GB OLAY yazıp, 2222’ye göndermeniz durumunda özellikler hattınıza tanımlanacak ve ücret hattınızdan kesilecektir. İptal etmediğiniz sürece yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son tarih 30 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar paketi alan müşteriler 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile bu paketten yararlanabilir. Fakat 30 Eylül’e kadar başvuru yapmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Hattımı Diğer Operatöre Taşıyıp, Tekrar Gelsem Kampanyadan Yararlanabilir Miyim?

Aradan 30 gn geçmesi şartı ile yararlanabilirsiniz. Çünkü bu kampanya da son 30 gün içerisinde hattınız farklı operatöre taşımama şartı bulunuyor. Taşıma işleminden sonra 30 gün bekleyip, daha sonra geçiş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.