Kampanya Bulucu

Turkcell’den Olay 250 Paketi Kampanyası

GSM operatörleri genel olarak kampanyalarını ve avantajlarını faturalı hatlar için yaparlar. Fakat buna rağmen hala oldukça avantajlı olan faturasız hat paketleri ve kampanyaları da bulunuyor. Şimdi Turkcell kampanyası ile faturasız hat sahipleri de avantajlı paketlerden yararlanabilecek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile belirlenen tarihler arasında diğer operatörlerden Turkcell Hazır Kart’a geçen ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart abonesi olan müşteriler ayda sadece 15 TL vererek her yöne konuşabilecekleri 250 dakika ve cepten kullanabilecekleri 250 MB internet alabilirler.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Turkcell Hazır Kart müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya sadece yeni bir hat satın alan ya da diğer operatörlerden hattını Turkcell Hazır Kart’a taşıyan müşteriler yararlanabilir. Faturalı hattan Hazır Kart’a geçen müşteriler de bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak geçiş yapmanız ya da yeni hat almanız gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra paketi almak için telefonunuzun mesaj bölümüne MİNİ OLAY yazıp 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Eğer yeterli bakiyeniz var ise kesilecektir ve paket hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihe kadar geçiş yapmaları ve paketi almaları gerekir. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Ne Kadar Süre Yararlanabilirim?

Kampanya kapsamında bu paketten toplamda 12 defa yararlanabilirsiniz. Yani 1 yıl boyunca kampanyadan indirimli paket fiyatı ile yararlanabilirsiniz. Alınan paketin özellikleri 1 ay boyunca kullanılabilir, 1 ay sonra paket otomatik olarak silinir ve yeterli bakiye olması durumunda yenilenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.