Kampanya Bulucu

Turkcell’den Ocak Ayına Özel İnterneti Bol Kampanya

Operatörlerin çıkarmış olduğu tarifelerin kullanıcılarda yaratmış olduğu en büyük sıkıntılardan biri internet paketinin yeterli olmamasıdır. Turkcell bu duruma el atarak avantajlı bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile her yöne 1000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 4 GB İnterneti ayda sadece 59 TL’ye alabiliyorsunuz.

Kampanya sadece 31 Ocak 2015 tarihine kadar Turkcell Faturalı’ya gelenler için geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için 12 aylık bir taahhüt vermek zorundasınız. Bu sayede de 12 ay boyuca sabit fiyattan yararlanma garantisini de almış bulunacaksınız. Diğer operatörlerden Turkcell Faturalıya, ya da Hazır Kart’tan Faturalıya geçecek olan ve ya son 90 gün içerisinde geçmiş olan abonelerin tümü bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya dışında bu tarifenin bedeli aylık 85 TL iken, bu kampanya ile 59 TL’dir. Söylenen fiyatlar ÖİV ve KDV vergileri dahildir. 12 ay sonunda da standart tarifeye otomatik olarak geçecektir.

Turkcell İnterneti Bol kampanya

Turkcell İnterneti Bol Paket Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Yukarıda belirtilen paket fiyatlarına KDV (%18) ve ÖİV (%25) dâhildir.
• Kampanyadan, son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Turkcell faturasızdan, faturalı hatta geçiş yaparakTurkcell Faturalı dünyasına katılmış, 12 ay faydalanma taahhüdünde bulunan aboneler, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketten 85TL yerine 59TL’ye faydalanabileceklerdir. Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 26TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleşecektir.
• Ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 saniye, internet için 1 KB, SMS için 1 SMS şeklinde gerçekleşecektir. Paket aşım ücretleri dakika için, 0,4389 TL / dk, SMS için 33,25 KR / adet, internet için 100 MB / 5 TL şeklinde gerçekleşecektir.
• Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
• Aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
• Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
• 12 ayın sonunda, paketiniz otomatik olarak standart tarifesinden devam edecektir.
• Bu kampanyadan, ayrıca, bireysel, faturalı olan ve aşağıdaki kitlelerden birinde yer alan aboneler de yararlanabilecektir.
o Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını %14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre %34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, sms veya data paketi kullanım oranı %86’dan fazla olan aboneler.
o Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell’e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı %23 ve altında olan aboneler.
o Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı %50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az %9 artmış olan aboneler
o Rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı %45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan aboneler.
o Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı %3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı %50’nin üzerinde olan aboneler.
*Son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya faturasız hattan, faturalı hatta geçerek Turkcell Faturalı dünyasına katılmış aboneler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.