Kampanya Bulucu

Turkcell’den Minik Paket Kampanyası

Turkcell, sadece dakika özelliği olan minik bir paket çıkardı. Bu Turkcell kampanyası ile, bütçenize uygun şekilde her yöne konuşabilir ve ayda sadece 29 TL ödeyebilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında bu paketten yararlanırsanız ekstra olarak her yöne 300 dakika fazladan kazanıyorsunuz.

Turkcell Minik Paketin Detayları Nelerdir?

Turkcell Minik Paket, herkesin alabileceği ve faturalı hatlarda geçerli olan bir pakettir. Normal şartlarda paket her yöne 200 dakika konuşma süresi içerir. Fakat bu kampanya ile +300 dakika daha alarak, aylık toplamda her yöne 500 dakika içerir. Aylık 29 TL olarak da her ay faturalandırılır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabiliriz?

Kampanyaya katılmak için faturalı hattınızın mesaj bölümüne HERYONE MINIK yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajı ile birlikte 12 aylık bir taahhüt de verilmiş olacaktır. 12 ay boyunca kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

12 Ay Sonrasında Ne Olacak?

Kampanyanın taahhüdü bitmiş olduğunda verilen hediye dakikalar geri alınacaktır ve 200 dakika olarak paket yenilenmeye devam edecektir. Eğer taahhüt bitmeden kampanyadan veya paketten çıkar, faturasız hatta geçer, borcundan dolayı hat kapanırsa erken kapatma bedeli yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 30 Haziran 2015’tir. Bu tarihten sonra alacağınız minik paketlerde sadece her yöne 200 dakika olacaktır ve kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Aylık Ücrete Vergiler Dahil Midir?

Belirlenen 29 TL’lik ücret sadece paket ücretidir. Bu ücrete %25 ÖİV ve %18 KDV dahil değildir. Ayrıca telsiz ruhsat ücreti ve telsiz kullanım ücreti de yasal zorunluluk nedeni ile faturanıza yansıyacaktır. Ayrıca herhangi bir tarifeniz veya başka bir paketiniz var ise onların ücretleri de faturanıza yansımaya devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.