Kampanya Bulucu

Turkcell’den LoL 3te3 Paket Kampanyası

Gençler arasında oldukça popüler olan League of Legends, yani kısaca LoL oyunu ile ilgili birçok kampanyaya tanık olduk. Özellikle LoL kampanyaları, oyun içerisinde kullanılan araçları satın almada kolaylık sağlıyor. Buna benzer bir kampanya da Turkcell’den geldi.

Bu Kampanyanın Avantajları Ne?

Bu Turkcell kampanyası ile aylık 30 TL’ye her yöne 500 dakika, cepten kullanılabilecek 1 GB ve 500 RP’lik promokod hediye. Her ay yenilenen bu özellikler 30 gün boyunca geçerli olacak. Kullanılmayan özellikler bir sonraki aya devretmeyecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan GençPlus ve genç tarife üyesi olan hazır kart kullanıcıları yararlanabilir. Ya da diğer hazır kart tarifelerinde iseniz 25 yaşın altında olmak şartı ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanya, kayıt olacak ilk 20.000 kişi geçerlidir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için gerekli şartları sağlamanız halinde, telefonlarınızın mesaj bölümüne GNCLOL yazarak, 2222’ye göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra 30 TL kesilerek pakete geçebilirsiniz. Eğer şartları sağlamıyorsanız, olumsuz bir mesaj gelerek gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Kalan Dakikalarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Paketi kullanmaya başladığınızda, her yöne olan 500 dakikadan kalanları sorgulamak için KALAN yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Ya da direk olarak *123*1930#’u tuşlayarak kalan dakikaları sorgulayabilirsiniz. İnternet için ise *123*1931#’i tuşlayarak sorgulayabilirsiniz.

Aynı Anda Nar Paketi Kullanıyorsam Önce Hangi Paketten Düşer?

İki farklı paketi kullanmış olduğunuz zaman, ilk olarak LoL 3te3 paketinden düşer. Bu paketteki dakikalar bittikten sonra diğer paketten otomatik düşmeye başlayacaktır.

Dakikalarım Bittiğinde Nasıl Ücretlendirilirim?

Paket içerisinde ki dakikalarınız bittiğinde ilk olarak farklı paket varsa ondan düşmeye devam eder. Yok ise tarifenizin özelliğinde ki dakika ücreti ne ise o şekilde ücretlendiril. Dakikalar bitmiş olduğunda size bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.