Kampanya Bulucu

Turkcell’den Lenova Akıllı Telefon Kampanyası

Turkcell, yeni bir cihaz kampanyası başlattı. Bu kampanya ile Lenova marka akıllı telefonu oldukça uygun taksit ve ödeme imkanları ile alabilirsiniz. Oldukça yetenekli, hızlı ve hafif olan Vibe X2 modeli ile müzik severlerin yoğun ilgisini çeken A319 modeli faturanıza ek fiyatlarla 12 ya da 24 ayda alınabilir.

Alacağınız akıllı telefonların VİBE X2 modeli hem beyaz, hem de altın sarısı renk seçeneği bulunurken, A319 modelinde sadece siyah renk seçeneği bulunuyor. Kampanya Limit Puan uygulaması ile yürütülecek. Yani kampanyadan yararlanmak için TC kimlik numaranız ile sizin adınıza olan tüm hatlar kontrol edilir, bu hatların ödeme alışkanlıkları, tarifeleri ve hat sayısına bağlı olarak bir puan verilir. Bu puan, kampanyanın limit puanına yetiyorsa, kampanyadan yararlanabilme imkanınız olur. Kampanyalı telefonları tarifenize ek ücret olarak, ya da onay garantili kredi ile 12 ay ya da 24 aylık taksit ile alınabilme imkanı bulunuyor.

Turkcell Lenova Akıllı Telefon

Akıllı telefon alabileceğiniz Turkcell Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
• Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
• Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden, ön ödeme alternatiflerinden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
• Kampanya için başvurduğunuz Turkcell faturalı hattınız son 90 gün içerisinde açıldıysa, banka kredili ve KKB sorgulu tekliflerimizden yararlanabilirsiniz. Son 90 gün içerisinde açılmış hattınız ile KKB sorgusu kullanarak kampanyadan faydalanmak için TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatların abonelik yaşı 90 günden küçük olmalıdır.
• Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
• Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık tarife/internet paketi ücreti dahildir.
• Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
• Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
• Aylık cihaz ücretleri;
Turkcell Fatura ve Banka Kredisi ile Yapılan Ödemelerde
24 Aylık Kontratlarda Aylık 12 Aylık Kontratlarda Aylık
Lenovo VIBE X2 59TL 110TL
Lenovo A319 18TL 34TL
• Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek veya Hesabım’dan öğrenebilirsiniz.
• Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
• Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
• Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
• Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
• Taahhüt Süresi sona erdikten sonra, aynı tarife üzerinden standart tarife bedeliyle ücretlendirilirsiniz.
• Kampanya kapsamında sunulan Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500 dk 4 GB 1000 SMS Paketi Yeni Müşteri ve İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS Paketi Yeni Müşteri, Emekli Duran paket Yeni müşteri, Emekli Devreden Paket Yeni Müşteri adlı paketleri fazla 30 (otuz) gün önce yeni tesis edilen veya ön ödemeli hattan faturalı hatta geçirilmiş veya diğer operatörlerden TURKCELL’e taşınan faturalı hatlarla birlikte alınabilir. Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500dk 4 GB 1000 SMS Paketi Yeni Müşteri, İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri, Emekli Duran paket Yeni müşteri, Emekli Devreden Paket Yeni Müşteri, Platinum Yeni Müşteri Paketi, Platinum Plus Yeni Müşteri Paketi ve Platinum Mega Yeni Müşteri Paketi, Turkcell web sitesi üzerinden satışa sunulamamaktadır.
• Kampanya altında yer alan cihazlara, 12 ya da 24 aylık tekliflerden biri ile katılan abonelerimiz, tekliflerinde yer alan internet paketine ek olarak, ilk ay aşağıdaki ek internet paketinden de faydalanabilir. Eğer kampanyaya katılan hat üzerinde önceden tanımlı “URL bazlı internet paketleri” ya da “Tanışma paketleri” varsa; ilgili aylar itibariyle sunulacak Turbo 1GB ve Turbo 2GB paketleri kullanılamaz. İlgili aylarda sunulacak ek internet paketlerinin hızı 43,2 mbps olacaktır. Kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir ve paket bitiminde tekrarlamayacaktır. Söz konusu ek internet paketleri için faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. Turbo 1 GB ve Turbo 2GB internet paketlerinin belirtilenaylık kullanım süresi içinde tükenmesi halinde, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, her 100 MB için 5 TL paket aşım ücreti yansıtılacaktır.
İnternet Paketi Cihaz Modeli
1 Ay x 1GB Turbo Lenovo A319
2 Ay x 2GB Turbo Lenovo VIBE X2
• Kampanya kapsamındaki data paketleri, 2GB / 4GB / 8GB Paylaşımlı İnternet Paketlerine geçiş yapılabilir.
2 GB Paylaşımlı İnternet Paketi 4 GB Paylaşımlı İnternet Paketi 8 GB Paylaşımlı İnternet Paketi
30 TL 40 TL 70 TL
• Paylaşımlı internet paketleri; faturalı ve faturasız üye hatlar ile paylaşılabilinir.
• Ana hat Turkcell faturalı bireysel hat olmalıdır. Ana hat, faturalı üye hat ile paketi ortak kullanırken; faturasız üye hatta transfer yapabilir.
• Paylaşım ücreti 10 TL’dir
*3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
*Sınırsız TURBO 1GB, Sınırsız TURBO 2GB ve Sınırsız TURBO 4GB Paketi’ne sahip olmak için, Facebook Paketi, Twitter Paketi, Sosyal İnternet Paketi, Facebook Plus Paketi aboneliği olmaması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.