Kampanya Bulucu

Turkcell’den Kamu Kurumlarına Özel Mini 4 GB Kampanyası

GSM operatörlerinin yapmış oldukları kamu kampanyaları, kamuda çalışan birçok memurun daha uygun fiyatlarla iletişim hakkı elde etmesini sağlıyor. Turkcell de yaptığı kampanyalarla Kamu çalışanlarına en büyük desteği verenlerden bir tanesi. Şimdi Turkcell kampanyası ile oldukça avantajlı bir paket kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile aylık sadece 49 TL ödeyerek her yöne konuşma süresi, yine her yöne 500 SMS cepten kullanılabilecek 4 GB internet ve grup içinde de 1.000 dakika kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya kayıt olmuş olduğunuzda 6 ay boyunca geçerli olacak 6 GB internet de hediye edilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan kamu kurumlarında çalışan tüm Turkcell faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Adalet Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri ya da İstanbul Büyüşehir Belediyesi kurumlarından birinde çalışan ya da emekli olan kişi, bu belge ile Turkcell İletişim Merkezlerine gelmiş olduklarında kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan, çalıştığınız kurumu gösteren bir belge ile Turkcell İletişim Merkezine gelmiş olduğunuzda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Normal şartlarda aylık 64 TL olan bu paketin tutarı 12 aylık taahhüt vererek 49 TL’ye alabilirsiniz. Yani aylık 15 TL’lik bir indirim yapılacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya şuan için 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Fakat Turkcell bu kampanyanın koşullarını değiştirme yada bitirme hakkını elinde tutar. Bu nedenle kampanyadan faydalanabilmek için bir an önce kayıt yaptırmanız gerekir. 12 aylık taahhüt ile 12 ay boyunca aynı koşullarda ve sabit fiyat garantisi ile bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Taahhüt Süresinden Önce Çıkarsam Ne Olacak?

Kampanya kapsamında sunulan aylık 15 TL’lik indirim, iptal etmiş olduğunuzda son faturanıza yansıtılacaktır. Bu kampanya kapsamında aldığınız başka ücretsiz hizmet ve indirim var ise onların da ücretleri son faturaya yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.