Kampanya Bulucu

Turkcell’den Kaçmaz İkili

Turkcell, Yeni Genç Tarife kapsamında 25 yaş altı gençlere özel KAÇMAZ İKİLİ kampanyasını oluşturdu. Buna göre Turkcell hat sahibi olan 25 yaş altındaki gençler, hiçbir katılım ücreti ödemeden kaçmaz ikili kampanyasından faydalanarak ayda sadece 30 TL’ye her yöne 500 DK ve 1 GB interneti satın alabilirler. Üstelik Turkcell’de yıllardır uygulanan sabit fiyat garantisiyle de sürpriz faturalarla karşılaşmasınız.

1 yıllık Turkcell’de kalma sözünüzle kaçmaz ikili kampanyasına katıldığınızda sadece 30 TL öder ve her yöne 500 dakikanızı ve 1 GB internetinizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dilerseniz taahhütte hiç girmez ve aynı tarifeyi sadece 5 TL ekstra ücretle ayda sadece 35 TL’ye kullanabilirsiniz.

Turkcell hizmetleri kapsamında dakikalarınızın bitmesine yakın kısa mesaj ile uyarılır ve böylece fatura şoku yaşamazsınız. Ayrıca Turkcell’deki uygun kısa mesaj paketlerini kullanarak kendinize ait bir tarife yaratabilirsiniz.

Turkcell’in kapsama garantisiyle Türkiye’nin en hızlı ve sorunsuz internetini kullanmak, HD ses kalitesiyle tanışmak için KAÇMAZ İKİLİ kampanyası tam da siz gençlere göre. Katılmak için Turkcell hattınızdan KACMAZ IKILI yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacak.

KAMPANYA DETAYLARI

 • Faturalı Kaçmaz İkili Paket’ten faturalı Yeni Genç Tarife’de isen ya da diğer faturalı tarifelerinde olup 25 yaşından küçüksen faydalanabilirsin.
 • “Kaçmaz İkili Yıllık Abonelik Kampanyası” kapsamında Kaçmaz İkili Paket’e, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle 30 TL’ye sahip olabilirsin; tek yapman gereken KACMAZ IKILI yazıp 2222’ye göndermek.
 • Yıllık Abonelik Kampanyasına dâhil olmayanlar Kaçmaz İkili Paketi’ne 35 TL’ye sahip olabilirler. Aylık abonelik ile pakete kaydolmak için tek yapman gereken GNC IKILI yazıp 2222’ye göndermek.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.
 • Paketteki her yöne dakika ve internet hakkını yurt içinde kullanabilirsin;
 • 1 GB İnternetin ücretlendirme periyodu 1 KB, her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Paketi ayda bir kere alabilirsin.
 • Ses Paket aşım ücreti 43,89 KR/DK; SMS Paket aşım ücreti 33,25 KR/DK’dır. Her gün 1 SMS sonrası her yöne 100 SMS hediyedir.
 • Data Paket aşımların 5TL/100MB olarak ücretlendirilecektir.
 • Hazır Kart’tan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay Turkcell’lilerle 5.000 SMS de bizden hediye.
 • Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermen gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 5 TL’dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansıtılır.
 • Kaçmaz İkili Sınırsız Müzik Paketi kampanyası 30.06.2014 tarihinde sona ermiştir. Faydalanan abonelerin 3 aylık süreleri dolana kadar kampanyaları devam edecektir. Sınırsız Müzik Paketi www.turkcell.com.tr adresinde Hesabım’a giriş yaparak veya IPTAL KACMAZ MUZIK yazıp 2222’ye gönderilerek iptal edilebilir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.