Kampanya Bulucu

Turkcell’den Kaçmaz 35 Kampanyası

Turkcell bir zaman Kaçmaz ikili olarak başlatmış olduğu tarife, geniş kullanıcılara ulaştı. Şimdi de Kaçmaz 35 kampanyası başlatarak bu tarifede bir takım düzenlemeye gitti. Artık bu kampanya ile ayda 35 TL’ye 500 dakika her yöne konuşma süresi ve 2 GB İnternet kullanabilme imkanınız yok.

Başlayan bu kampanya sadece Turkcell Faturalı hat kullanıcıları için geçerli olabilecek bir kampanya ve kampanya için son başvuru tarihi 28 Şubat 2015. Faturasız hattan faturalıya geçen Turkcell aboneleri ve operatör değişikliği ile Turkcell’e geçen aboneler bu kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmış olduğunuzda 12 aylık bir taahhüt vermeniz gerekiyor. Bu sayede 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi de almış olacaksınız. 12 ay boyunca bu paketten ayda 35 TL’ye yararlanabileceksiniz. Eğer sizde kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, telefonlarınızın mesaj bölmüne DK KACMAZ35 yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Bu paketi kampanyaya katılmadan almak isterseniz vermeniz gereken ücret 40 TL olacaktır.

Turkcell Kaçmaz ikili

                Turkcell Kaçmaz 35 Kampanyasının Detayları:

 • Faturalı Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyası’ndan faturalı Yeni Genç Tarife’ye yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan geçen aboneler faydalanacaktır. Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Ben Yaptım Minik, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili ya da Kaçmaz 25 Paketlerindeki aboneler de kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • “Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyası” kapsamında Kaçmaz 35 Paketi’ne, 12 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle 35 TL’ye sahip olabilirsin; tek yapman gereken DK KACMAZ35 yazıp 2222’ye göndermek.
 • Kaçmaz 35 Yıllık Abonelik Kampanyasına dâhil olmayanlar Kaçmaz 35 Paketi’ne 40 TL’ye sahip olabilirler.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dâhil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketteki her yöne dakika ve internet hakkını yurt içinde kullanabilirsin;
 • 2 GB internetin ücretlendirme periyodu 1 KB, her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir;
 • Paketi ayda bir kere alabilirsin.
 • Ses Paket aşım ücreti 43,89 KR/DK; SMS Paket aşım ücreti 33,25 KR/DK’dır. Her gün 1 SMS sonrası her yöne 100 SMS hediyedir.
 • Data Paket aşımların 5 TL/100 MB olarak ücretlendirilecektir.
 • Hazır Kart’tan faturalıya geçersen 12 ay boyunca her ay Turkcell’lilerle 5.000 SMS de bizden hediye.
 • Kaçmaz 35 Paket Yıllık Abonelik Kampanyası’na son 90 gün için faturasızdan faturalıya geçmiş, ya da son 90 gün içinde yeni gelen aboneler katılabilir. Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Ben Yaptım Minik, Ben Yaptım 700, Ben Yaptım Eko, Kaçmaz İkili ya da Kaçmaz 25 Paketlerindeki aboneler için bir zaman sınırlaması yoktur.
 • 12 aylık yıllık abonelik kampanyası bitiminde yenilenmezse aboneler paketin o dönemki ücretinden faydalanacaktır.
 • Yıllık abonelik kampanyası bitiminde bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
 • Yıllık abonelik yaptırdığın dakika paketinin ücreti 12 fatura dönemi boyunca sabit kalacak ve fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Yıllık Abonelik kapsamında, 12 ay boyunca seçtiğin paketin yıllık abonelik teklifinde kalma sözü vermen gerekmektedir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri aylık KDV ve ÖİV dâhil 5 TL’dir. İptal tarihine kadar sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedelleri toplamı veya daha lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödemen gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak faturana yansıtılır

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.