Kampanya Bulucu

Turkcell’den iPhone Alanlara Şarjlı Kılıf ve Stand Hediye

Dünyanın en fazla tercih edilen akıllı telefonlarından olan iPhone, 7’den 70’e herkesin kullanmak istediği bir marka haline geldi. Doğal olarak yapılan kampanyalar da buna uygun şekilde oldu. Şimdi yeni başlayan Turkcell kampanyası ile iPone 6S alan müşterilere birçok fırsat ve hediye sunuluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Turkcell’den taahhütlü olarak ya da peşin olarak iPhone 6S almış olduğunuzda bunun yanında size şarjlı kılıf ve kablosuz şarj standı size hediye edilecektir. Bu sayede iPhone telefonunuzu şarj problemini çözerek almış olursunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Turkcell müşterisi olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya hem faturalı, hem de hazır kart müşterilerinin katılımına açıktır. Kampanya sadece www.turkcell.com.tr adresinden alınacak cihazlarda geçelidir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ya da SMS göndermek zorunda olmanıza gerek yoktur. Belirtilen tarihler arasında www.turkcell.com.tr adresinden iPhone 6S ürünlerden birini almanız kampanyaya katılmanız açısından yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 24 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka cihaz alımını gerçekleştirmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan cihaz alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Cihazlarda Geçerlidir?

Bu kampanya iPhone 6S 16GB, 64GB ve 128GB ürünlerinde geçerli olacaktır. Bu ürünler için altın sarısı, uzay gri, roze altın ve gümüş renkleri bulunuyor. Kampanya diğer iPhone ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya tarihi devam etse bile kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.