Turkcell'den iPhone 5S Alana Şarjlı Kılıf Hediye | Kampanya Bulucu

Turkcell’den iPhone 5S Alana Şarjlı Kılıf Hediye

Turkcell’den iPhone 5S Alana Şarjlı Kılıf Hediye

Turkcell, şuan dünyanın en popüler akıllı telefonlarından biri olan iPhone 5S için yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Turkcell kampanyası ile iPhone 5S alan müşteriler, şarjları hiç bitmesin diye Mili Power Spring 5 şarjlı kılıfı da hediye olarak alıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu iPhone kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Turkcell’den iPhone 5S alan müşteriler yanında bir şarjlı kılıfı hediye olarak alıyor. Kampanya kapsamında verilen şarjlı kılıf Mili Power Spring 5’tir. Hediye, almış olduğunuz akıllı telefon ile birlikte size gönderilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilecek?

Kampanya tüm Turkcell müşterilerinin katılımına açıktır. Faturalı hat sahipleri taksitli ve peşin olarak kampanyadan faydalanabilirken, faturasız hat sahipleri sadece peşin olarak kampanyadan faydalanabilir. Ayrıca kampanya sadece www.turkcell.com.tr adresinden yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır. Diğer kanallardan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için kampanya tarihleri arasında www.turkcell.com.tr internet sitesine girip, kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Al” butonuna tıklamanız gerekir. Ödeme işlemini de gerçekleştirdikten sonra ürün ile birlikte hediye Mili Power Spring 5 cihazı da size gönderilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya 16 Nisan ile 15 Mayıs 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler de bu tarihler arasında cihaz alımlarını yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan cihaz alımlarında kampanya geçerli olmayacaktır.

Ürün Bedeli Ne Kadardır?

Bu kampanyadan peşin alım ile yararlanacağınız zaman 1.399 TL olarak cihazı satın alabilirsiniz. Eğer taksitli olarak kampanyadan faydalanmak isterseniz 36 aya kadar vade ile ayda 84,47 TL ödeyerek cihaza sahip olabilirsiniz. Taksitli olarak almış olduğunuz zaman taksit sayısı kadar taahhüt vermeniz gerekir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ