Kampanya Bulucu

Turkcell’den iPhone 4S 8 GB Kampanyası: 799 TL

İlk çıkmış olduğunda oldukça popüler ve pahalı olan iPhone 4S telefonlar, serinin en iyi telefonlarından. Bu nedenle hala birçok kişi bu cihazı kullanmayı tercih ediyor. Bu nedenle Turkcell’de bu cihazı uygun fiyata alabileceğiniz bir kampanya başlattı. Şimdi Turkcell kampanyası ile bu cihazı 799 TL’ye kadar alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile zamanın en popüler telefonu olan iPhone 4S cihazını 799 TL’ye peşin olarak alabilirsiniz. Piyasa koşullarına göre bu fiyat, şuan ki normal değerinden 200 TL daha ucuz. Ayrıca bu kampanya ile cihazı almış olduğunuz zaman 3 ay sınırsız 1 GB paketine de sahip olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem faturalı, hem de Hazır karta sahip tüm müşteriler yararlanabilir. Kampanya kurgusu gereği peşin olacağı için herhangi bir taahhüt imzalamak zorunda değilsiniz. Ayrıca hem yeni müşteriler, hem de mevcut müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecek.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

29 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu iPhone kampanyası yıl sonuna kadar geçerli olacak. Yani son başvuru için belirlenen tarih 31 Aralık 2015’tir. Fakat bu kampanya stoklarla sınırlı olduğu için stokların daha erken tükenmesi halinde kampanya otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Sadece Bireysel aboneler için Mi Geçerlidir?

Hayır, kampanya tüm Turkcell müşterileri için geçerlidir. Kurumsal müşteriler de bireysel müşterilerle aynı koşullarda bu kampanyadan yararlanabilecek. Yani isteyen tüm Turkcell aboneleri peşin olarak 799 TL’ye bu cihazı alabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya www.turkcell.com.tr adresinden satış işlemini gerçekleştirerek, yada herhangi bir Turkcell iletişim Merkezine giderek katılabilirsiniz. Kampanya peşin olarak kurguladığı için herhangi bir evrak yada taahhüt prosedürü yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.