Kampanya Bulucu

Turkcell’den İnterneti ilk Defa kullananlara 6 Ay İndirimli 1 GB

Eğer Turkcell kalitesi ile cepten internet deneyimini daha önce yaşamadı iseniz bu kampanya ile indirimli olarak yaşayabilirsiniz. Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile hem faturalı hatlar, hem de faturasız hatlar indirimli olarak, aynı zamanda faturayı aşma derdi olmadan 1 GB internet kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile interneti ilk defa denemek isteyen hem faturalı hem de faturasız Turkcell aboneleri 6 ay boyunca, ayda sadece 12 TL ödeyerek 1 GB internet kullanabilirsiniz. Üstelik bu interneti paketinin aşım derdi olmadığı için 1 kuruş fazladan para ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan son 3 aydır ya da daha uzun bir süredir internet kullanmayan hem faturalı, hem de faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanyadan faydalanmak için aynı süre boyunca aktif internet paketinizin de bulunmaması gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne ASIMSIZ1GB yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra internet paketiniz aktif olacaktır. Kampanya için gönderilen kısa mesajlar ücretsizdir.

Paketi Ne Kadar Kullanabilirim?

Kampanya için belirlenen indirimli kullanım süresi 6 aydır. 6 ayın sonunda eğer internet paketini hala iptal etmedi iseniz standart paketten yararlanmaya devam edebilirsiniz. Paket aktif olduğu sürece her ay otomatik olarak paket yüklenecektir. Yenilenmesini istemiyorsanız, İPTAL ASIMSIZ1GB yazarak 2222’ye mesaj atmanız gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Bu tarihe kadar kampanyalı internet paketini almış olduğunuzda 6 ay boyunca aynı indirimli internet paketinden yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya şartlar geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.