Kampanya Bulucu

Turkcell’den İnterneti Bol Paket

Turkcell, interneti oldukça bol kullanan kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek bir paket çıkardı ve bu paketi kampanyalı fiyatı ile abonelerine sunuyor. Bu pakette her yöne arayabileceğiniz 500 Dakika, Yine her yöne gönderebileceğiniz 1000 SMS ve 4 GB interneti olan bu paketin kampanyalı fiyatı ise sadece 59 TL.

Kampanya sadece Turkcell faturalı hat kullanıcıları için geçerli olabilecek. Faturasız hattan faturalıya geçenler ve operatör değişikliği yaparak Turkcell faturalı hatta geçen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyanın bu fiyat ile kullanım süresi 12 aydır. 12 ay sonra fiyat 69 TL olarak kampanyasız haline dönecektir. Kampanya 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak. Eğer son 90 gün içerisinde de Turkcell faturalı hat aldı iseniz, bu kampanyadan yine yararlanabilme şansınız var. Tarifenin konuşma için düşme periyodu 6 saniyedir. Paket aşımı yapmış olduğunuz zamanda ise her dakika için 0,44 Kuruş olarak faturalandırılırsınız.

Turkcell'den İnterneti Bol Paket

 

                Turkcell İnterneti bol Paket Kampanyasının Detayları:

  • Yukarıda belirtilen paket fiyatlarına KDV (%18), ÖİV (%25) dahildir.
  • Kampanyadan, son 90 gün içinde yeni bir bireysel faturalı hat alarak veya numarasını faturalı olarak Turkcell’e taşıyarak veya Turkcell faturasızdan, faturalı hatta geçiş yaparakTurkcell Faturalı dünyasına katılmış,  12 ay faydalanma taahhüdünde bulunan aboneler, başvuruyu takiben 12 fatura dönemi boyunca paketten 69TL yerine 59TL’ye faydalanabileceklerdir. Bu aboneler 12 fatura dönemi boyunca paketin aylık ücretinde gerçekleşecek olası fiyat değişikliklerinden etkilenmeyecektir. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV,ÖİV dahil 10TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleşecektir.
  • Ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 sn, internet için 1kb, SMS için 1SMS şeklinde gerçekleşcektir. Paket aşım ücretleri dakika için, 0,4389TL/dk, SMS için 33,25 kr/adet, internet için 100MB/5TL şeklinde gerçekleşecektir.
  • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurtiçi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • 12 ayın sonunda, paketiniz otomatik olarak standart tarifesinden devam edecektir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.