Turkcell'den İnterneti Bol Paket Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell’den İnterneti Bol Paket Kampanyası

Siz de interneti bol kullanıp, artık hiç SMS kullanmayanlardan mısınız? Eğer öyle ise bu kampanya tam size göre. Turkcell, bir yıl boyunca bu pakette kalma sözünüze size 500 Dakikalık konuşma süresi ve 1 GB internet paketini 39 TL’ye veriyor. Kullanacağınız 500 dakika her yöne arayabileceğiniz nitelikte. Bu gibi taahhüt durumlarında abonelerin en çok tedirgin olduğu şeylerden biri kısa süre sonra bu paket kampanyasının fiyatının değişeceğidir. Turkcell, bu konuda içinizi rahatlatmak için bir yıl boyunca bu paketin fiyatının aynı kalacağının sözünü veriyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin başvurabileceği son tarih 30 Eylül 2014. Bu kampanyadan yararlanmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne BOL 500 yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer vermiş olduğunuz taahhüt süresi bitmeden kampanyadan ayrılır, farklı bir pakete geçer, hattı kapatır ya da tarife değişikliği yaparsanız, o güne kadar yararlanmış olduğunuz indirim tutarı son faturanıza yansıtılır. Bunu bilerek kampanyaya dahil olmanız ne ile karşılaşacağınızı da bilmenizi sağlayacaktır. Size verilen indirim aylık 16 TL olduğu için, kampanyadan çıkarken, o güne kadar kullandığınız her ay için 16 TL ödemek durumundasınız.

Yukarıda söylemiş olduğum tüm tutarlarda Hem KDV, hem de ÖİV vergileri dahildir. Sadece telsiz kullanım ücreti dahil edilmemiştir. Ayrıca bu kampanyadan sadece bireysel faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceğini de belirtelim.

İnterneti Bol Paket Kampanyasının detayları şu şekilde:

Kampanya kampsamında sunulan teklifimiz aşağıdaki gibidir;

  Avantaj Fiyat
İnterneti Bol 500dk + 1GB Paket Yıllık Abonelik Kampanyası Her Yöne 500 dakika ve 1GB 12 ay sözünüze, sabit fiyat garantisiyle 39TL

 

 • Paketten yararlanmak için hemen BOL 500 yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
 • Fiyata %18 KDV, ses için %25 ÖİV ve data için %5 ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahildeğildir. 12 fatura döneminden önce kampanyadan çıkılması, kullanılan hattın iptal edilmesi veya diğer operatöre taşınması, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda erken iptal bedeli faturaya yansıtılır. Kampanya süresince tarafınıza sağlanan faydaların (indirim, hediye vb.) bedeli aylık KDV ve ÖİV dahil 16 TL’dir. Taahhüt iptalinde, iptal tarihine kadar sağlanan indirim bedellerinin toplamı veya abonenin daha lehine olacaksa iptal tarihinden taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken aylık paket ücretleri toplamı erken iptal ücreti olarak son faturaya yansıtılır

Kampanyadan, faturalı bireysel abonelerimiz yararlanabilir. 12 ay boyunca geçerli paket ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir;

 • Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
 • Paketi aldığınızda ilk fatura kesiminizle beraber, farklı bir tarifedeyseniz, tarifeniz Hepsi Birarada Tarifesi olarak değişecektir.
 • Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerli olur ve görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kalan bakiye KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz gönderilerek sorgulanabilir.
 • Yıllık aboneliğe katılmak için BOL 500 yazıp 2222’ye ücretsiz gönderilebilir,
 • Hat iptali ya da devrinde, kampanya iptal edilecektir; numara değişikliğinden paket etkilenmeyecektir.Yıllık abonelik bitiminde, ücretlendirme aylık abonelik bedeliyle devam edecektir.
 • Tekliflere, aynı paketten geçilmesi durumunda geçiş anlık, ayrı paketten geçilmesi durumunda, geçiş fatura döneminde gerçekleşecektir.
 • Kampanya iptali için IPTAL YILLIK500 yazıp 2222’ye gönderilebilir.
 • Kampanya bitimiyle birlikte, müşteriler SMS yoluyla bilgilendirilecektir. Bitişte, otomatik olarak, paketin aylık abonelik ücreti ile devam edilecektir.
 • İnternet paket aşım ücreti 5TL/100MB dirr. Paket aşımı, maksimum 20 kere tekrarlanacaktır. 20.kez fayda kullanıldıktan sonra abonenin hızı paketi tekrar yenilenene kadar 1kbps olacaktır

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.