Kampanya Bulucu

Turkcell’den interneti Bol Kampanya

Turkcell, kullanıcıların internet paketinin yeterli olmadığı şikayetlerine yanıt vererek bir kampanya başlattı. Bu Turkcell kampanyasında ayda sadece 69 TL’ye her yöne konuşabileceğiniz 1.000 dakika, her yöne gönderebileceğiniz 1.000 SMS ve bir ay boyunca kullanabileceğiniz 4 GB internet imkanınız var.

Kampanya sadece bireysel faturalı hat kullanıcıları için geçerli olacak. Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihten sonra kampanyalı fiyattan yararlanamayacaksınız. Kampanyasız fiyat 85 TL’dir. Kampanyaya katılabilmeniz için 12 ay boyunca bu tarifede kalma sözü vermeniz gerekiyor. Belirtilen fiyata vergiler ve giderler dahildir. Bu tarifeyi kullanmak istiyorsanız çağrı merkezini arayarak aktif hale getirebilirsiniz. Bu pakette internet hakkınız dolmuş olduğunda 100 MB başına 5 TL’den ücretlendirilirsiniz. Tarifede belirlenen özellikler bir aylıktır ve kullanılmayan haklar bir sonra ki aya devretmez. Vermiş olduğunuz 12 aylık taahhüt dolmuş olduğunda normal tarife ücretinden faturalandırılırsınız.

Turkcell İnterneti Bol

Turkcell İnterneti Bol kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Yukarıda belirtilen paket fiyatlarına KDV (%18), ÖİV (%25) dâhildir.

• Mevcut yıllık aboneliğinizi, bu paketle değiştirmek için 532 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
• Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dahil 16 TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleşecektir.

• Ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 saniyede birdir. Paket aşım ücreti dakika için 43,89 Kr/dk , SMS için 33,25 KR/adet, internet için 100 MB/5 TL şeklinde gerçekleşecektir. Paket aşımı, maksimum 20 kere tekrarlanacaktır. 20. kez fayda kullanıldıktan sonra abonenin hızı paketi tekrar yenilenene kadar 1 kbps olacaktır

• Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

• Aynı anda sadece bir kez yararlanılabilir.

• Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan yurt içi bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.

• 12 ayın sonunda, paketiniz otomatik olarak standart tarifesinden devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.