Turkcell'den İnterneti Bol Kampanya Ayda Sadece 69 TL | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Turkcell’den İnterneti Bol Kampanya Ayda Sadece 69 TL

Cepten kullanılan mobil internet, artık her tarife ve paketin olmazsa olmazı arasına girdi. Şimdi yeni başlayan Turkcell kampanyası ile hem her yöne konuşabilir, hem her yere SMS gönderebilir, hem de doyasıya internete girebilirsiniz. Üstelik ayda sadece 69 TL’ye.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile her yöne 1.000 dakika konuşma süresi, her yöne 1.000 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 4GB internet için ayda sadece 69 TL ödersiniz. Üstelik bu fırsat 12 aylık sabit fiyat garantisi ile sunuluyor. 12 ay boyunca 85 TL yerine sadece 69 TL ödeyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut müşterilerin katılımına açıktır. İsteyen tüm bireysel faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kullandığınız hattın ses hattı olması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan Turkcell İletişim Merkezlerine başvuru yaparak, çağrı merkezini arayarak ya da SMS göndererek yararlanabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için, eğer yıllık taahhüdünüz var ise telefonunuzun mesaj bölümüne YILLIK BOLBOL yazıp, eğer taahhüdünüz yok ise BOLPLUS yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Gelen onay mesajından sonra kampanyaya dahil olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım süresi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya katıldığında 12 ay boyunca aynı şartlardan yararlanabilirler. Turkcell istediği zaman bu kampanyayı bitirme ya da kampanyanın koşullarında değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.

Kampanyanın Faydalarını Ne Zaman Kullanmaya Başlarım?

Kampanyaya kayıt olduğunuz tarihten itibaren ilk fatura kesim tarihinde kampanyanızın faydalarını kulanmaya başlayabilirsiniz. Fatura kesim tarihinden sonra bir bilgilendirme mesajı ile paketinizde başlar. İptal etmediğiniz sürece her ay otomatik olarak yenilenmeye devam edecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.