Kampanya Bulucu

Turkcell’den İnternet Yıllık Abonelik Kampanyası

Turkcell özellikle interneti kullanan kullanıcılarına özel yıllık abonelik gerektiren bir internet paketi kampanyası başlattı. Şimdi Turkcell kampanyası ile bir internet paketini 12 ay boyunca kullanmayı taahhüt ediyorsanız, bu internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu internet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında 21 aylık taahhüt vermeniz karşılığında bazı internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında sunulan paketler ile 10 TL karşılığında 250 MB, 15 TL karşılığında 500 MB, 20 TL karşılığında 1 GB, 25 TL karşılığında 2 GB, 35 TL karşılığında 4 GB ve 60 TL karşılığında 8 GB internet paketi alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Turkcell bireysel faturalı hat kullanıcıları yararlanabilir. Mevcut müşterilerin ve yeni müşterilerin katılımına açıktır. 12 ay taahhüt verme karşılığında kampanyadan yararlanabilirler. Fakat faturasız hat kullanıcıları ve bireysel olmayan kullanıcılar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan faydalanmak için www.turkcell.com.tr internet sitesinde, bu kampanyanın ilan edildiği sayfada bulunan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak, ya da telefonunuzun mesaj bölümüne SENELİK yazıp, bir boşluk bırakıp alacağınız paketi yazıp, 2222’ye gönderebilirsiniz. Örneğin SENELİK 2GB yazıp gönderebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuru yapmalıdır. Başvuru yaptığınız andan itibaren sabit fiyat garantisi ile 12 ay boyunca paketinizi kullanabilirsiniz. Kampanya tarihinden sonra yapılan başvurular bu kampanyanın kapsamına alınmayacaktır.

Taahhüdü Bozarsam Ne Olur?

Kampanya kapsamında vermiş olduğunuz taahhüdü bozarsanız, kullandığınız ay kadar yararlandığınız indirimlerin bedeli son faturanıza yansıtılacaktır. Eğer kalan ayların paket tutarı daha az ise sadece kalan ayların tutarını ödersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.