Kampanya Bulucu

Turkcell’den Hopiye Özel Uygun Cihaz ve Tarifeye 200 Paracık Hediye

Hopi’nin ne olduğundan, avantajlarından ve bu avantajlardan nasıl faydalanabileceğinizden daha önceki haberlerimizde ayrıntılı olarak bahsetmiştik. Hopi alışverişin yeni adresi. Sizlerin daha çok alışveriş yaparak daha az para harcamanıza yardımcı olan bir uygulama. Uygulamayı indiren bir milyon müşteri Hopiden anında 25 paracık kazandı. Bir çok mağaza gibi Turkcell’inde  Hopi kampanyası var.

Kampanyadan Nasıl Faydalabilirim?

Kampanyadan yararlanmak oldukça kolay. Boyner Grup mağazalarındaki stantlardan veya stant olmayan Boyner Grup mağazalarından başvuru yapmanız ve harcamanızı Turkcell iletişim merkezlerinden herhangi birinden yapmanız gerekmektedir.

Paracık Kazanmanın Koşulları Nelerdir?

Turkcell’in Hopi’ye özel paracıklarından faydalanmak istiyorsanız 12 ay kalma sözü vermeniz gerekmektedir. Paracıklara ancak bu koşulla sahip olabilirsiniz. 12 aydan önce ayrılmanız halinde Paracık tutarı son faturanıza  yansıtılacaktır. 12/24/36 kontrat seçenekleri bulunmaktadır. Tarifenize göre aldığınız cihaza göre taahhütünüz değişmektedir. Gideceğiniz Turkcell İletişim Merkezinde size uygun tarife ve kontrat seçeneği sizlere sunulacaktır.

Turkcell de Hangi Tarife ve Cihaz Üzerinden Paracık Kazanabilirsiniz?

1. seçenek, Her Yöne 500Dakika + 1000SMS + 1GB veya Her Yöne 1000Dakika + 1000SMS + 4GB tarifelerinden biri ile Samsung Galaxy Grand Prime veya Turkcell Turbo T50 cihazlarından birini almak. Bu koşullarda  en fazla 100 Paracık kazanabilirsiniz.

2. seçenek ise Her Yöne 1000Dakika + 1000SMS + 4GB veya Her Yöne 1500Dakika + 1000SMS + 4GB tarifelerinden biri ile Samsung Galaxy S6 32GB veya Samsung Galaxy S6 64GB veya Samsung Galaxy S6 128GB veya iPhone 6 64GB veya iPhone 6 Plus 64GB cihazlarından birini almak. Bu şartlarda ise en fazla 200 Paracık kazanılabileceksiniz.

Teknolojinin son icatları olan bu akıllı teelfonlara Turkcell ile uygun koşullarda sahip olup aynı zaman da Hopi’den Paracık kazanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerlidir?

Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten önce alışverişinizi yapmanız gerekmektedir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.