Kampanya Bulucu

Turkcell’den Her Yöne 750 Dakika Paketi

Avantajlı ve cazip paketlerin sürekli faturalı hatlara yapılması, faturasız hat kullanıcılarının da faturalı hatta geçmelerini teşvik ediyor. Fakat buna rağmen hala faturasız hat kullanmak isteyen müşteriler için de bir takım kampanyalar bulunuyor. Şimdi Turkcell kampanyası ile her yöne konuşabileceğiniz 750 dakikayı ayda sadece 30 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile Turkcell hazır kart müşterileri ayda sadece 30 TL vererek 30 gün boyunca geçerli olacak, her yöne 750 dakikayı alabiliyorlar. Bu 750 dakika yurt içerisinde ki tüm sabit hat ve GSM operatörleri yönüne kullanılabilir. Üstelik siz dakikasız kalmayın diye her ay otomatik olarak da yenileniyor.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem mevcut, hem de yeni olan tüm Turkcell Hazır Kart müşterileri faydalanabilir. Her tarifeye uygun olan bu kampanyadan yararlanmanız için hiçbir engel olmaz. Yapmanız gereken tek şey sadece kampanyaya bir kere kayıt olmak. Daha sonra otomatik her ay kullanabilirsiniz.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Turkcell Hazır Kart müşterileri yeterli bakiyeleri var ise telefonlarının mesaj bölümüne HY750DK yazarak 2222’ye göndermelilerdir. Gelen onay mesajı ile beraber hattınızdan 30 TL kesilecek ve her yöne kullanabileceğiniz 750 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra her 30 günde bir yeterli bakiyenizin olması durumunda paket yenilenecektir.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli?

Bu kampanya için belirlenmiş son katılım tarihi 30 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olan herkes kampanyayı sürekli olarak kullanabilecek. Kampanyada herhangi bir kişi sınırlaması ya da tarih dışında başka bir kısıtlama bulunmuyor. İsteyen herkes kampanyaya bu tarihe kadar katılabilir. Kampanyaya katılım için SMS göndermeli ya da Turkcell İletişim Merkezlerinden POS cihazı ile birlikte yükleme yapmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.