Kampanya Bulucu

Turkcell’den Her Şey Dahil Tablet Kampanyası

Yeni bir Turkcell kampanyası ile tablet sahibi olmayan kalmayacak. Bu cihaz kampanyaları ile her şey içerisinde ayda 20 TL’ye tablet alabileceksiniz. 24 ay taahhüt verdiğiniz zaman ilk 6 ay sürece 1 GB İnternet, ve hattınızı açık tuttuğunuz sürece her ay 100 MB internet bedava.

Kampanya ile Hangi Marka Tabletleri Alabilirim?

Kampanya ile KDV ve ÖİV vergilerinin de dahil olduğu tutarlara göre Lenova Tab 2 A-7 30 tablet ayda 20 TL ile, Reeder A10İS0 tablet ayda 28 TL ve Samsung Galaxy Tab 4 10.1 tablet ise ayda 34 TL olarak alınabilir. Bu tutarlar 24 ay boyunca devam edecek.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanya için Limit Puan Uygulaması bulunuyor. Bu uygulama ile başvuru sırasında TC kimlik numaranızdan bir sorgulama yapılır. Bu sorgulamada üzerinize olan Turkcell hatları, tarifeleri ve ödeme alışkanlıkları gibi durum incelenir. Ortaya çıkan puan bu cihaz kampanyasına yetiyor ise kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya 15 Nisan 2015 tarihinde başladı ve 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek. Katılmak isteyenlerin bu tarihler arasında başvuruyu yapmış olmaları gerekmektedir.

Kampanyadan Yararlandığımda Ek Ücret Sürprizi İle Karşılaşacak Mıyım?

Kampanya ilgili ödemelerin vergileri, hat açılış ücreti gibi tutarların hepsi kampanya fiyatının içerisindedir. Bu nedenle daha fazla bir ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Bu kampanya ile herhangi bir paket aşımı da olmayacaktır. Paketiniz dolmuş olduğunda kullanım otomatik olarak kısıtlanacaktır.

Kampanalı Ücrete Daha Sonra Zam Gelir Mi?

Kampanya için 24 aylık bir taahhüt vermiş olduğunuzda aynı zamanda sabit fiyat garantisini de almış olursunuz. Taahhüt bitmiş olduğunda o zaman ki standart fiyat ne ise o şekilde faturalandırılmaya devam edersiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.