Kampanya Bulucu

Turkcell’den Hediye Sosyal İnternet Kampanyası

Eğer Turkcell’in cepten internetini denemek istiyorsanız, bunun için iyi bir fırsat yakaladığınız söyleyebiliriz. Yeni başlayan bir Turkcell kampanyası ile sadece Facebook ve Twitter’da geçerli olacak ilk ay sınırsız internet ücretsiz olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Daha önce cepten interneti kullanmamış Turkcell kullanıcılarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya hem faturalı hem de hazır kart kullanıcıları için geçerli olacak. Son 90 gün içerisinde geriye dönük olarak en fazla 3 MB internet kullanımı yapmış olmak gerekir. Daha fazla kullananlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyanın Sağladığı Avantaj Nedir?

Bu kampanya daha önce Turkcell’de internet kullanmayanların, bu hizmeti kullanmalarını sağlamak amacı ile yapılmıştır. Bu nedenle kampanya gereği ilk ay Facebook ve Twitter’da sınırsız internet geçerli olacak. Diğer siteler için ise 20 MB’lık bir internet verilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar yapılan kampanyaya kayıtlarda geçerlidir. Bu tarihten sonra bu kampanyadan yararlanmak isteyenler, faydalanamayacaktır. Kampanyaya katılmış olduğunuzda 30 gün boyunca geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya hat bazlı olarak kurgulandığı için, Her Turkcell hattı bu kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir. Aynı hat iki defa bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne HEDIYE SOSYAL yazarak 2222’ye göndermeniz gerekecektir. Gelen onay mesajından sonra interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer kullanamazsanız, telefonunuzun internet ayarlarını güncelleyerek yeniden deneyebilirsiniz.

Bu Kampanyadan Dolayı Ücretlendirilir Miyim?

Sadece Facebook ve Twitter’da olduğunuz sürece hiç bir ücret ödemezsiniz. Fakat farklı bir linke girip 20 MB internetinizi doldurmuş olduğunuz zaman her 100 KB internet kullanımı için 2 kuruş olarak ücretlendirilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.