Kampanya Bulucu

Turkcell’den Hediye Kahve Makinesi

Turkcell’den müşterilerine özel yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında seçili cihaz modellerinin kontratlı alımlarında NESCAFE Dolce Gusto kahve makinesini ücretsiz bir şekilde verecek. Kampanya kapsamında seçili ürünler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

Apple İphone X 256 GB ( Gümüş, Uzay Gri)

Bu ürüne 48 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 234,77 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 6,799 KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

Apple İphone X 64 GB ( Gümüş, Uzay Gri)

Bu ürüne 48 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 207,55 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 5.999 KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

Hp Omen 17 AN 005 NT

Bu ürüne 36 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 250 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 6.699 KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

Casper Excalibur G850

Bu ürüne 36 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 228,98 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 5.999KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

İphone 8 Plus 256 GB (Gümüş, Altın Sarısı, Uzay Gri)

Bu ürüne 48 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 190,66 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 5.199 KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

Samsung Galaxy Note 8 (Altın Sarısı, Siyah, Uzay Gri)

Bu ürüne 48 ay kontratlı bir şekilde sahip olan müşteriler NESCAFE DOLCE GUSTO’ya da ücretsiz bir şekilde sahip olacaklar. Üstelik yalnızca ayda 205,92 TL’den başlayan fiyatlara. Peşin olarak almak isteyen müşteriler ise 5.199 KDV dahil bir şekilde sahip olabilirler. Bunun için tek yapılması gereken Turkcell.com.tr üzerinden almak istedikleri ürünü sipariş vermek.

 

Bunlar Hediye Kahve makinesi veren ürünlerden yalnızca bir kaçı diğer ürünleri görmek için Turkcell’in resmi internet sayfası üzerinde yer alan kampanya seçeneğine bakabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

  • Kampanya 06 Nisan 2018 ile 30 Nisan 2018 Tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bununla beraber yalnızca Turkcell.com.tr üzerindeki seçili ürünlerde geçerlidir.
  • Peşin alımlarda Nescafe Dolce Gusto ürünü hediye edilmeyecektir.
  • Kahve makine hediye kapmaya kapsamında yalnızca kırmızı renk hediye edilir.
  • Kampanya stoklarla sınırlı olduğundan kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler hızlı olması gerekiyor.
  • Kampanya kapsamındaki ürünler renk ve stoklarla sınırlıdır.
  • Turkcell kampanya koşullarını ve kampanya detaylarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında maksimum olarak 48 ay vade sunulmaktadır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir öneri, dilek ya da probleminiz var ise Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinde yer alan Müşteri iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Turkcell ile iletişme geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.