Kampanya Bulucu

Turkcell’den Gnctrkcll’lilere 1 TL’ye Bi Günlük Paketler

Gnctrkcll’de kampanyalar, avantajlar, indirimler bitmiyor. Turkcell’in hazırladığı bu paket ile günlük 1 TL’ye her yöne 20 dakika, her yöne 100 SMS veya da 100 MB internet paketi alıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Günlük her yöne 20 dakika paketinden faydalanmak istiyorsanız BIGUN DK, günlük her yöne 100 SMS paketinden faydalanmak için BIGUN SMS, günlük 100 MB internet paketinden faydalanabilmek için de BIGUN MB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Ardından size paket onayı için bir onay mesajı gelecektir. Onay mesajının ardından günlük paketinizi 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Süresi 24 saattir, bir sonraki güne devretmez haklarınız.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanya 30 Eylül tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan 30 Eylül itibariyle faydalanamayacaksınız.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan Hazır Kart genç tarife ve Gençplus tarife de olan 25 yaşın altındaki bütün gençler faydalanabilecektir. Hazır Kart Bizbize Kamu, Çiftçi, Tarife Saniye, Süper, KonuşKazan, Bizbize Canımın3ü ve Standart tarifelerinde olanlar 25 yaş altı bile olsalar kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanya Dahilindeki Haklarınızın Ne Kadar Kaldığını Nasıl Öğrenebilirsiniz?

KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek paketinizde kanlan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptalini Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

Paket alımının iptali için ayrı ayrı işlem yapmanız gerekmektedir. Dakika paketi için IPTAL BIGUN DK, SMS paketi için IPTAL BIGUN SMS, internet paketi için IPTAL BIGUN MB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeteri olacaktır.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.