Kampanya Bulucu

Turkcell’den Gençlere Gece 2 GB İnternet Hediye

Turkcell’in gençlik kulübü olan Gnctrkcll, yaptığı kampanyalar ile gençlere birçok avantaj sunuyor. Şimdi Gnctrkcll kampanyaları ile tüm gençlere geceleri ücretsiz internet sunuyor. Sadece geceleri geçerli olacak olan bu internet hakkı her 2 GB olarak sunuluyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Turkcell kampanyası ile kampanya tarihleri arasında başvuran Turkcell müşterileri sadece 00:00 ile 06:00 saatleri arasında kullanılabilecek 2 GB interneti hediye olarak kazanıyor. İnternet aylık 2 GB olarak sunulur ve kampanya boyunca her ay otomatik olarak yenilenir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Gnctrkcll üyelerinin hepsi yararlanabilir. Ayrıca 25 yaşın altında olan ve GençPlus ve ön ödemeli genç tarifede bulunanlar, aynı zamanda faturalı hat sahibi 25 yaş altında ki Yeni Genç tarifesinde olarak belirlenen ön ödemeli paketleri kullananlar bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için gerekli kriterleri sağlıyorsanız, telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne GECE2GB yazıp 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra kampanyaya katılmış olursunuz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 9 Kasım 2015 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Başvuru yapanlar 31 Ocak 2016 tarihine kadar bu kampanyadan yararlanabilir. Belirtilen tarihler arasında başvuru yapmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

İnternetin Kullanım Özellikleri Nelerdir?

Kampanya kapsamında sunulan internet sadece saat 00:00 ile 06:00 arasında kullanılabilir. Diğer saatlerde kullanılan mobil veri, bu paketten düşmeyecektir. Yüklenen 2 GB internet sadece 1 aylıktır. 1 ay dolduğunda kullanılmayan internetler silinecektir. Bu hakları başka bir kullanıcıya devredemezsiniz. Eğer kalan internet miktarını ve geçerlilik süresini öğrenmek isterseniz telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 2222’ye göndermesi gerekmektedir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. duygu dedi ki:

    Bip gece 2gb ve bip 5gb paketine tekrar nasıl abone olabilirim ve faturalı hatlar için nasıl bedava internet yapılır ek bi ücret yansımadan