Kampanya Bulucu

Turkcell’den Faturalı Hatta Geçme Kampanyası

Turkcell, diğer operatörler ile rekabet ederken, en büyük avantaj olarak çekim gücünü kullanıyor. Şimdi bunun yanında bir de tarife ve paket kampanyaları yapmaya başladı. Şimdi yeni Turkcell kampanyası ile Faturalı hatta geçiş yaparak daha avantajlı iletişim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında faturasız hatlardan faturalıya geçen, numarasını diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta taşıya ve ya yeni bir Turkcell faturalı hat satın alarak bu tarifeye geçtiğinizde tarifeden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Bu kampanya ile 4 GB internet, her yöne 500 dakika ve her yöne 1.000 SMS alacağınız paketini 49 TL’ye alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Turkcell faturalı hat müşterileri için geçerlidir. Mevcut Turkcell faturalı hat kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Turkcell Hazır Kart’tan, Turkcell Faturalı Hatta geçiş yapmış, diğer operatörlerde Turkcell Faturalıya numara taşımış ve ya yeni bir hat alarak Turkcell Faturalı hat müşterisi olmalıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için Turkcell Faturalı hat müşterisi olduktan sonra ki 90 gün içerisinde kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Eğer farklı bir tarife için taahhüdünüz var ise telefonunuzun mesaj bölümüne INDIRIM BOL yazıp, taahhüdünüz yok ise YENI BOLBOL yazıp, 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka geçiş yapmalı ve kampanyaya katılım mesajı göndermelidir. Bu tarihten sonra yapılan geçişlerde ve kampanyaya katılımlarda kampanya geçerli olmayacaktır. Bu tarihten sonra bu paketin kullanımları normal fiyat olan 69 TL olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.