Kampanya Bulucu

Turkcell’den Esnafa Ekonomik Paket Kampanyası

GSM operatörlerinin yapmış olduğu tarife kampanyaları arasında en fazla ilgi gören kampanyalara esnaflara yönelik yapılanlar oldu. Bu yüzden başlayan yeni bir Turkcell kampanyası yine esnaflara yönelik avantajlı bir ekonomik paket sunuyor.

Başlayan bu kampanya faturalı hatlar için geçerli olacak. Bu kampanyalı tarifede her yöne konuşabileceğiniz 750 dakika için aylık sadece 30 TL vermeniz gerekecek. Kampanyaya katılmak için 30 Haziran 2015 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekiyor. Yada isteğinize göre aylık sadece 39 TL’ye sadece sabit hatlar için kullanılacak 750 TL, her yöne kullanabilecek 750 dakika toplam 1.500 dakika, her yöne kullanılabilecek 1.500 SMS ve cepten kullanabileceğiniz 1,5 GB internet olacak. Paket içerisinde ki özellikler sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır. aylık dakika, SMS ve internet hakkınız bir sonra ki aya devretmez, fatura dönemi bittiğinde kalanlar silinir ve paketiniz yenilenir. Kampanyada belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV vergileri dahildir.

Turkcell Esnafa Ekonomik Paket Kampanyası

 

Turkcell Esnafa Ekonomik Paket kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Esnafa Ekonomik Ek Paket Kampanyası ile birlikte alınarak KDV ve ÖİV dahil 39 TL’ye 1500 dakika (Her yöne 750 dakika, Sabit hatlar yönüne 750 dakika) + her yöne 1500 sms + 1,5 GB internet içeriğinden faydalanabilirsiniz. Esnafa Ekonomik Ek Paket Kampanyası detayları için tıklayınız.
• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
• Paket dahilinde verilen faydalar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır.
• Paket dahilinde verilen ve kullanılmayan faydalar bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir.
• 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.
• Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.
• Paket dahilinde sunulan faydalar 3. şahıslara transfer edilemez.
• Ücretlendirme periyodu, konuşma için 6 sn şeklinde gerçekleşecektir.
• Paketinizdeki konuşma dakikalarınız, paket aşım çözümü kampanyasından ücrendirilecek olup detaylı bilgi için tıklayınız.
• Bu tekliften, yalnızca esnaf belgesi* ibraz eden bireysel faturalı hatlar yararlanabilir.
• *Esnaf belgeleri: (Herhangi biri)
o Esnaf Odası’ndan verilen Esnaf Kimlik Kartı
o Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunu gösteren belge;
o Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesindeki e-vergi levhası sorgulama ekranından alınacak çıktıdan herhangi birinin ibrazı; (https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_SORGULAMALAR)
o Esnaf kişilere ait şahıs şirketleri için yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen kimlik bilgisi;
o Özel kuruluş niteliğinde olan esnaflar ise yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen vergi levhası;
o Sürücüler için SRC belgesi
Bilmenizde fayda var
Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suiistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.