Kampanya Bulucu

Turkcell’den Emeklilere Özel Tablet Kampanyası

Turkcell, cihaz kampanyalarında emeklileri de unutmadı. Şimdi ki Turkcell kampanyası ile emekliler uygun koşullarda tablet alabilirler. 500 MB’lık internet paketi ile birlikte ayda sadece 9,90 TL ödeyerek tablet sahibi olabilirsiniz.

Kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar yapılan başvurularda 60 yaş ve üzeri faturalı hat sahipleri bu kampanyadan yararlanabilecek. Kampanyadan yararlanmak için 24 aylık bir taahhüt verilme durumu söz konusu olacaktır. kampanya kapsamında 3 farklı tablet kampanyasını farklı koşullarda, farklı fiyatlara alabilirsiniz. Kampanya ile alabileceğiniz tabletler Casper Via T7, Casper Via T7D ve vestel V Tablet Lite 2 olarak belirlenmiş. Kampanya ile almış olduğunuz internet paketinde, paket aşımı olmaz. Fakat 500MB kota dolmuş olduğunda internet hızı 1 kbps hıza düşecektir. faturaya ek olarak sabit vergiler de yansıtılacaktır. Taahhüt zamanından önce bozulması durumunda taksitlerin hepsi son faturaya yansıtılacaktır.

Turkcell'den Emeklilere Özel Tablet Kampanyası

Turkcell Emeklilere Tablet Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 5 Şubat – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya kapsamında, 500MB Emekli İnternet paketi ile Casper Via T7, Via T7D ve Vestel VTab7 Lite2 tabletler ile birlikte sunulacaktır.
• 60 yaş üzeri hat sahibi ya da kullanıcısı bireysel faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.
Opsiyonel Cihaz 500MB Emekli İnternet Paketi ile Toplam Bedel Kontrat Süresi
Casper Via T7 12,9 TL 24 Ay
Casper Via T7D 12,9 TL 24 Ay
Vestel VTab7 Lite2 9,9 TL 24 Ay
• 500MB Emekli İnternet Paketi ile verilen fayda yurtiçi kullanımları için geçerlidir. 500MB limitinde duran cepten internet paketinin kotasının dolması durumunda, kullanım hızı 1kbps hız kısıtına düşürülür ve paket aşım yansıtılmaz.
• Tablet bedelleri ve mobil internet paket bedeli aylık olarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Kampanya ücretlerine ek olarak ilk ay sözleşmeden doğan damga vergisi faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
• Kampanya koşullarına aykırılık halinde, taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen uyulmaması durumunda ve/veya seçilen kampanyanın süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksitleri toplamı, söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Taahhüt kapsamında verilen fayda için ise; o güne kadar verilen Turkcell indirimleri toplamı ile taahhüt süresi sonuna kadar verilecek fayda bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı hesaplanır ve müşteri lehine olan tutar esas alınarak takip eden fatura döneminde Mobil hizmet faturasına bir kerede yansıtılır. Söz konusu tutar ödenmeden kampanyaya katılan hattın başka birine devir edilmesi mümkün değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.