Kampanya Bulucu

Turkcell’den Devreden Dakika Kampanyası

Devreden dakika olarak başlamış olan Turkcell kampanyası, artık tarife olarak hayata geçirildi. Emekli Devreden Paket olarak çıkarılan ve tarife kampanyaları arasında oldukça cazip duran bu kampanyada kullanmadığınız dakikalar bir sonra ki aya devrediyor.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar kampanyadan yararlanmak isteyen tüm 60 yaş ve üzerinde ki müşteriler, başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilecekler. bu kampanyada ister numaranızı diğer operatörlerden taşıyın, ister faturasızdan faturalı hatta geçin, ya da isterseniz mevcut Turkcell abonesi olun, her koşulda bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmış olduğunuzda, otomatik olarak her ay kullanmadığınız dakikalar bir sonra ki aya devredecektir. Dakikalar bir sonra ki fatura dönemine devrederken, kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz ekstra dakikalar bir sonra ki aya devretmeyecektir. Dakikalar sadece bir fatura dönemi devreder, birden fazla devredilme ihtimali yoktur. Ayrıca bu dakikalar bir başka kişiye transfer edilemezler.

Turkcell Devreden Dakiika Kampanyası

Turkcell Devreden Dakika Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Son 90 içerisinde yeni bir hat alarak, numaranızı taşıyarak ya da faturasız hattan faturalı hatta geçerek veya mevcutta Turkcell faturalıda olup Emekli Devreden Paket’ten veya yıllık kampanyasından yararlanın, tarifede kaldığınız süre boyunca dakikalarınız devretsin.
• Emekli Devreden Pakete gelmiş bireysel faturalı aboneler kampanya süresince tarifede kaldıkları süre içerisinde bu kampanyadan otomatik olarak ücretsiz olarak yararlanacaklardır.
• Bu kampanya ile bir fatura dönemi içerisinde kullanmadıkları tarife dakikalarını, bir sonraki fatura döneminde kullanma hakkı kazanabilecektir.
• Yalnızca kullanılmayan tarife dakikaları kadar dakika devretmektedir, kampanyalar ile kazanılan dakikalar bu kampanya kapsamında bir sonraki aya devretmez.
• Devreden dakikalar üçüncü şahıslara transfer edilememektedir. Fatura dönemindeki dakikalar sadece bir sonraki fatura dönemine devreder, daha sonraki fatura dönemine aktarılmaz. Kampanya kapsamında devreden dakikaları, tarife paketinizdeki dakikalardan önce kullanırsınız. Tarife değişikliğinde bu kampanyadan kazanılan haklar iptal olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.