Kampanya Bulucu

Turkcell’den Cosa Akıllı Kombi Kiti Kampanyası

Turkcell’den soğuk kış günlerinde evlerimizi ısıtacak ve bunu oldukça büyük tasarrufla yapacak bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile akıllı telefonlarla veya internet sitesi üzerinden kontrol edilebilen, kablosuz oda termostatı olan Cosa Akıllı Kombi Kiti’ni 199 TL’ye alabiliyorsunuz.

Bu kombi kitinin normal değeri 249 TL iken Turkcell kamululara özel olarak sadece 199 TL. Üstelik peşin fiyatına 6 taksit ile alabilme imkanınız da bulunuyor. Bu kampanyadan yararlanmak için kamu hattı olan telefonunuzun mesaj bölümüne KAMU SIFRE yazarak 2222’ye göndermeniz gerekiyor. Size iletilecek olan onay mesajı ile birlikte bir şifre verilecek. Bu şifre ile www.cosa.com.tr adresinden indirimli ve avantajlı ödeme seçeneği ile alabilirsiniz. Eğer hala kamulu olmadı iseniz, telefonlarınızın mesaj bölümüne KAMU yazıp 2222’ye göndererek hemen kamulu olabilirsiniz. Bu kampanya 23 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihe kadar aldığınız akıllı kombi kiti ile, hem evinizi ısıtabilir, hem bütçenizi koruyabilirsiniz.

Turkcell Cosa Akıllı Kombi Kiti

Cosa Akıllı Kombi Kiti Turkcell Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya, bireysel Turkcell Kamu üyelerine, 23 Şubat 2015 tarihine kadar, www.cosa.com.tr sitesinden alınan Cosa Akıllı Kombi Kiti ürünü için geçerlidir.
• Müşterilerimizin kampanyadan yararlanmaları için, önce KAMU yazıp 2222’ye göndererek Turkcell Kamu’lu olması gerekmektedir. Daha sonra Cosa Akıllı Kombi Kiti alımı için, KAMU SIFRE yazıp 2222’ye gönderilmelidir.
• Kamu şifresi ile www.cosa.com.tr web adresine girerek satın alma yapacak olan müşterilerimiz, satın almayı sonlandırmadan önce Kamu Şifresi’ni ilgili alana girerek onay almalıdır, indirim o anda uygulanacaktır.
• Kampanya kapsamında, Cosa Akıllı Kombi Kiti alışveriş tutarı KDV dâhil 249 TL yerine 199 TL olarak uygulanacaktır.
• Kampanya dönemi boyunca, her bir müşterimiz, kampanyadan en fazla 1 kez yararlanılabilir.
• Cosa Destek Ekibi hizmeti ve toplu alışverişlerde geçerli değildir.
• Bu kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerden marka sahibi firma sorumludur.
• Cosa Akıllı Kombi Kiti ile ilgili detaylı bilgi için; www.cosa.com.tr ve 08505580850

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.