Kampanya Bulucu

Turkcell’den Casper Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası

Oldukça başarılı ve benzersiz bir aklı telefon kullanımını sağlayacak olan Casper Via V5, şimdi Turkcell’in başlatmış olduğu kampanya ile birlikte uygun koşullarda alıcılarını bekliyor. 12 ay ve ya 24 ay olarak vereceğiniz taahhüt kadar taksit imkanı sunulan telefonları almak için önünüzde uzun bir süre var; 31 Mayıs 2015

Kampanya ile birlikte alacağınız tarifeler ve paketler taahhüt vermiş olduğunuz süre boyunca sabit olarak kalacaktır. Telefon taksiti ve diğer paketlerin tutarlarının hepsi tek bir faturada hesaplanacaktır. Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için Turkcell Faturalı Hat kullanıcısı olmanız şart. Turkcell’in tüm cihaz kampanyalarında olduğu gibi bunda da Limit puan uygulaması vardır. Limit puan uygulaması, şimdiye kadar kullanmış olduğunuz hatların ödeme alışanlıkları ve diğer detaylar kullanılarak hesaplanır. Sizin bu kampanyadan faydalanabilmeniz limit puanınızın, kampanya için belirlenmiş limit puanından daha fazla olmalıdır. 12 aylık taahhüt ile ayda 76 TL’ye ve ya 24 aylık taahhüt ile aylık 41 TL’ye bu cihazı alabilirsiniz.

Turkcell Casper

Turkcell Casper Via V5 Cihaz kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanya kapsamında yararlanacağınız paket tutarına seçtiğiniz telefon modeli ve aylık tarife/internet paketi ücreti dahildir.
 • Kontrat süresince tarife ve internet paketi fiyatı sabit kalacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında TCKN ile adınıza kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek adınıza bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puanınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde, hiçbir ek ücret ödemeden ön ödeme alternatiflerinden, banka kredili teklilerimizden ya da Kredi Kayıt Skoru sorgulama yöntemlerinden yararlanmak için Turkcell İletişim Merkezlerine başvurabilirsiniz.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dâhildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.
 • Aylık cihaz ücreti;
Turkcell Faturave Banka Kredisiile Yapılan Ödemelerde
24 Aylık Kontratlarda Aylık 12 Aylık Kontratlarda Aylık
CASPER VIA V5 41 TL 76TL
 • Tarife ve paketinizde kalan kullanım hakkı bilgisini, KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek veya Hesabım’dan öğrenebilirsiniz.
 • Tarife ve paketteki kullanılmayan dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devretmez.
 • Paket aşım ücreti, güncel tarife/paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır.
 • Tüm paketler yurt içinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilir.
 • Sözleşme süresi bitiminde SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri ve İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri adlı paketleri fazla 30 (otuz) gün önce yeni tesis edilen veya ön ödemeli hattan faturalı hatta geçirilmiş veya diğer operatörlerden Turkcell’e taşınan faturalı hatlarla birlikte alınabilir. Kaçmaz 35lik Paketi, İnterneti Bol 500dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri ve İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS Paketi Yeni Müşteri adlı paketleri, Turkcell web sitesi üzerinden satışa sunulamamaktadır.”
 • Kampanya altında yer alan cihazlara, 12 ya da 24 aylık tekliflerden biri ile katılan abonelerimiz, tekliflerinde yer alan internet paketine ek olarak,  ilk ay aşağıdaki ek internet paketinden de faydalanabilir. Eğer kampanyaya katılan hat üzerinde önceden tanımlı “URL bazlı internet paketleri” ya da “Tanışma paketleri” varsa; İlk ay sunulacak 500 MB Turbo Plus paketleri kullanılamaz. İlk ay sunulacak ek internet paketlerinin hızı 43,2 mbps olacaktır. Kullanılmayan kısmı sonraki aya devretmeyecektir ve paket bitiminde tekrarlamayacaktır. Söz konusu ek internet paketleri için faturada ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. 500 MB internet paketinin 1 aylık kullanım süresi içinde tükenmesi halinde, başka bir internet paketi tanımlanmadıysa, her 100 MB için 5 TL paket aşım ücreti yansıtılacaktır.
Internet Paketi Cihaz Modeli
500 MB Turbo Plus CASPER VIA V5
 • Kampanya kapsamındaki data paketleri, 2GB / 4GB / 8GB Paylaşımlı İnternet Paketlerine geçiş yapılabilir.
2GBPaylaşımlıİnternetPaketi 4GBPaylaşımlıİnternetPaketi 8 GB Paylaşımlı İnternet Paketi
30 TL 40 TL 70 TL
 • Paylaşımlı internet paketleri; faturalı ve faturasız üye hatlar ile paylaşılabilir.
 • Ana hat Turkcell faturalı bireysel hat olmalıdır. Ana hat, faturalı üye hat ile paketi ortak kullanırken; faturasız üye hatta transfer yapabilir.
 • Paylaşım ücreti 10 TL’dir.
 • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Akıllı cihazınızın işletim sistemi ve cihazınızın içinde bulunan bazı uygulamalar otomatik olarak internetten bilgi almaktadır, kullanılan datalar, data paketiniz varsa paketinizden düşecektir yoksa tarifenizden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya başka bir telefon hattına devredilemez.
 • Sınırsız TURBO 1GB ve Sınırsız TURBO 4GB paketine sahip olmak için, Facebook Paketi, Twitter Paketi, Sosyal İnternet Paketi, Facebook Plus Paketi aboneliği olmaması gerekmektedir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.